• IConnectivity - iConnect AUDIO4+

Symbol: iconaudio4
1319.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Bardzo mała

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

iConnectAUDIO4+ na nowo definiuje koncept interfejsu audio otwierając nowy wymiar integracji. Połącz kompleksowo swoje studio z urządzeniami iOS niezależnie od udziału komputera. Zintegruj urządzenie iOS z oprogramowaniem DAW, np. tak, jakby był to sterowany dotykiem plugin. iConnectAUDIO4+ to najelastyczniejszy spośród interfejsów na naszej planecie.

Mikrofony, instrumenty, linie insertowe, MIDI, iOS, Mac, PC, cyfrowe audio w wysokiej rozdzielczości...ten interfejs zjednoczy je wszystkie. To jak autostrada dla danych audio.

Po pierwsze, iConnectAUDIO4+ brzmi rewelacyjnie. Do tego dodaje wsparcie dla dwóch komputerów jednocześnie. Ogrania MIDI i cyfrowo przesyła wysokiej rozdzielczości audio pomiędzy komputerami (technologia MIDI&Audio passThru). Może obsługiwać i „hostować" wiele urządzeń USB MIDI (przy pomocy opcjonalnego aktywnego HUB'a USB). Dowolna kombinacja do dwóch urządzeń Mac/PC/iOS może współdzielić wejścia i wyjścia iConnectAUDIO4+.

Zastosowane technologie multi-host i Audio passThru stanowią pomost dla iOS, Mac czy PC
i pozwolą stworzyć profesjonalne środowisko pracy z wieloma praktycznymi możliwościami.
Steruj wirtualnym instrumentem czy programem muzycznym na jednym komputerze za pomocą drugiego. Sygnały audio i MIDI przesyłane są w obu kierunkach, bez dodatkowych przewodów i bez straty jakości. Wszystkie komputerowe urządzenia staną się niczym jedna, zintegrowana maszyna.

Do tego dochodzi wspomniany unikalny port Host - dzięki możliwości podłączenia aktywnego HUB-a USB (opcjonalny), system można rozszerzyć o kolejne urządzenia MIDI USB by używać ich np. z urządzeniem iOS które posiada przecież tylko jeden port.

Zawarte oprogramowanie iConfig (dla Mac, PC i iOS) pozwala zarządzać interfejsem i przepływem wszystkich sygnałów w elastyczny, kompleksowy sposób.

Innowacyjne podejście i nowe technologie sprawiają że iConnectAUDIO4+ to nowy wyznacznik dla interfejsów Audio/MIDI/iOS i niezastąpione narzędzie dla twórców zarówno jutro jak i już dziś.

DANE TECHNICZNE:
Multi-Host oraz Host Port - użyj do dwóch urządzeń komputerowych (Mac, PC, iOS) jednocześnie, lub jedno urządzenie komputerowe i wiele urządzeń peryferyjnych (w standardzie Class-complaint) połączonych przez opcjonalny aktywny HUB USB,
Audio passThru - cyfrowo przesyła sygnały audio pomiędzy urządzeniami komputerowymi,
4 analogowe wejścia XLR / 1/4" TRS Combo,
4 analogowe symetryczne wyjścia TRS 1/4",
wyjście słuchawkowe z niezależnym miksem,
wejście i wyjście MIDI DIN,
oprogramowanie iConfig dla Mac, PC i iOS dla filtrowania czy krosowania sygnałów i zapisywania scen które są także przechowywane w pamięci samego urządzenia,
konwersja w wysokiej rozdzielczości - do 24bit/96kHz AD/DA,
zgodny z USB Audio i MIDI Class-Compliant,
ładuje urządzenie iOS.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie