• PRESONUS - Audiobox USB 96

Symbol: PRE AUDIOBOX USB96
Brak towaru
381.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 0
Kurier DPD POBRANIE 12
Dostępność Brak towaru
Prosty, niezawodny, przenośny.
Bez względu na to, czy jesteś muzykiem, producentem czy podkasterem o ograniczonym budżecie -  AudioBox USB® 96 jest właśnie dla ciebie! Ten prosty, niewielki interfejs ma wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz do nagrywania - po prostu się podłącz i nagrywaj dźwięki w jakości 24 bity/96 kHz. AudioBox USB 96 jest zasilany przez USB, ma solidną konstrukcję i sprawi, że nagrywanie stanie się niezwykle łatwe.

Idealne wymiary.
Dwa wejścia combo mikrofonowo/instrumentalne umieszczone na panelu przednim czynią z AudioBox USB 96 idealny interfejs dla piosenkarzy/kompozytorów, podkasterów oraz nagrywających razem gitarzystów i basistów. Po prostu podłącz parę mikrofonów i korzystaj z prostego w obsłudze systemu rejestrującego w stereo. Regulacja miksu pozwala kontrolować poziomy sygnału wejściowego i sygnału z komputera, z odsłuchem pozbawionym irytujących opóźnień. Do dyspozycji masz także parę symetrycznych wyjść liniowych, niezwykle głośne, wyjście słuchawkowe o krystalicznym brzmieniu, plus wejście i wyjście MIDI do których podłączysz ulubiony syntezator albo kontroler MIDI. Jednym zdaniem: AudioBox 96 USB to prosty, niedrogi, przenośny system do rejestracji dźwięku.

Solidna i wytrzymała konstrukcja.
Oto interfejs przenośny w najlepszym tego słowa znaczeniu. AudioBox USB 96 ma wytrzymałą, stalową obudowę odporną na solidne uderzenia i będzie działać niezawodnie w najtrudniejszych warunkach. Niesamowicie głośne wyjście słuchawkowe pozwoli ci usłyszeć swoją muzykę głośno i wyraźnie nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki zasilaniu przez port USB 2.0 możesz nagrywać gdziekolwiek chcesz używając z laptopa. Interfejs możesz wrzucić do torby razem z laptopem, albo postawić na biurku.

Światowej klasy oprogramowanie w zestawie.
Chociaż Interfejs AudioBox USB 96 działa z większością oprogramowania do rejestracji dźwięku dla systemów Mac i Windows, w zestawie znajduje się bezpłatna licencja na program PreSonus Studio One® Artist, który razem z interfejsem tworzy kompletny system rejestrujący. Stworzona przez kreatywnych twórców do kreatywnego tworzenia dźwięków aplikacja Studio One jest łatwa do opanowania i umożliwi ci komponowanie, nagrywanie oraz produkcję twoich dzieł bez rozpraszania nadmiarem narzędzi. Studio One ma również dużą, internetową społeczność entuzjastycznie nastawionych użytkowników, do których zawsze można zwrócić się po poradę.

Skonstruowany do studia i na trasę.
Niezależnie, czy dopiero zaczynasz przygodę z nagrywaniem czy jesteś doświadczonym producentem potrzebującym sprzętu mobilnego, zasilany przez USB AudioBox USB 96 zapewni ci doskonałe brzmienie i jest tak wytrzymały, że możesz zabrać go ze sobą w każdą trasę. AudioBox USB 96 idealnie współpracuje z dowolnym oprogramowaniem muzycznym, zaś w komplecie znajduje się aplikacja Studio One Artist, z którą możesz od razu zacząć nagrywanie. Więcej na temat AudioBox USB 96 i Studio One dowiesz się u swojego dystrybutora produktów PreSonus.

Zestaw wtyczek Studio Magic w komplecie.
Ten zestaw wtyczek zwiększa funkcjonalność brzmieniową Studio One. Kolekcja zawiera precyzyjnie dobrane instrumenty wirtualne i efekty najlepszych producentów z branży. Każda z tych wtyczek zabarwi twoje utwory innym kolorem i magią. Te plug-iny to nie zabawki – to profesjonalne narzędzia, na których będziesz polegać podczas niezliczonej ilości miksów.


Dane techniczne:

Przedwzmacniacz mikrofonowy

    Typ złącza: symetryczne gniazdo XLR
    Pasmo przenoszenia (±3.0 dB): 20 Hz - 20 kHz
    Impedancja wejściowa (symetrycznie): 1200 Ω
    Zniekształcenia THD+N (nieważ. 1 kHz przy poziomie +4 dBu, Unity Gain): < 0.008%
    Odstęp sygnał-sum (Unity Gain, Ref. = +4 dBu, 20 Hz - 22 kHz): > 95 dB
    Współczynnik tłumienia (CMR przy 1 kHz, wzm. 55 dB): > 45 dB
    Zakres regulacji Gain (± 1 dB): od 0 dB do 35 dB
    Maksymalny poziom wejściowy (jednolite wzm., 1 kHz @ 0.5% THD+N): -3 dBu
    Zasilanie fantomowe (±2 V DC): +48 V DC

Wejście instrumentalne

    Rodzaj złącza: gniazdo ¼" TS, niesymetryczne
    Impedancja wejściowa: 0.5 MΩ

Wyjścia liniowe

    Rodzaj złącza: ¼" TRS symetryczne
    Impedancja wyjściowa: 51 Ω

Wyjście słuchawkowe

    Rodzaj złącza: ¼" TRS aktywne stereo
    Maksymalny poziom wyjściowy: 60 mW/Ch przy obciążeniu 60 Ω
    Pasmo przenoszenia (±1.0 dB): 20 Hz - 30 kHz

Wejście i wyjście MIDI

    Rodzaj: Dwa gniazda 5-pin DIN

Tor cyfrowy

    Dynamika konwersji AC analog-cyfra [A-waż., próbkowanie 48 kHz]: 105 dB
    Dynamika konwersji CA [A-waż., próbkowanie 48 kHz]: 105 dB
    Rozdzielczość bitowa: 24
    Poziom referencyjny dla 0 dBFS: +4 dBu
    Dostępne częstotliwości próbkowania (kHz): 44.1, 48, 88.2, 96
    Zasilanie:  przez port USB 2.0

Wymiary i waga

    Rozmiar: 1/3U (stalowa obudowa)
    Wysokość: 139.7 mm
    Głębokość: 44.45 mm
    Szerokość: 139.7 mm
    Waga: 2.27 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie