• Pioneer CDJ-900NXS

Symbol: CDJ-900NXS

PioneerDJ CDJ-900

Brak towaru
6159.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

Odtwarzacz dla DJ-a PioneerDJ CDJ-900 nexus to kontynuacja rozwoju profesjonalnej linii produktów DJ Nexus marki Pioneer. Pioneer DJ CDJ-900nsx zaprojektowano w oparciu o popularny odtwarzacz dj-ski Pioneer CDJ-900, udoskonalając go najnowszymi technologiami, jak kolorowy wyświetlacz LCD, funkcję Beat Divide, Beat Sync dla czterech Deck'ów czy możliwość odtwarzania setów ze smartfona.

;amp;fs=1&wmode=transparent

 

Pioneer DJ odtwarzacz dla DJ-a CDJ-900NXS dostarczany jest z oprogramowaniem do zarządzania muzyką - rekordbox™ dla komputerów Mac i PC, kompatybilnym z bezpłatną aplikacją na smartfony i tablety. Dzięki tej technologii, DJ może przygotować sety i playlisty na mobilnym urządzeniu przed imprezą i załadować je do odtwarzacz Pioneer CDJ-900NXS przez USB lub Wi-Fi. Technologia Pro PioneerDJ Link umożliwia natomiast korzystanie z jednego źródła nawet na czterech Deckach przez przewód LAN.

PioneerDj odtwarzacz dla DJ-a CDJ-900NXS wyposażono w wysokiej rozdzielczości ekran LCD, umożliwiając szybki i natychmiastowy podgląd fali dźwiękowej czy wido i edycję siatki beatów (Bitgrid) z programu rekordbox. Podobnie jak w referencyjnym modelu CDJ-2000NXS Pioneer-a, odtwarzacz dj-ski CDJ-900NXS pozwala na jeszcze bardziej intuicyjne przeglądanie katalogów muzycznych i szukanie utworów. Dodatkowo, możliwe jest korzystanie z praktycznych funkcji, takich jak Odliczanie Beatów czy Licznik Fazy (Phase Meter).

Do odtwarzacza DJ CDJ-900nexus z CDJ-2000NXS zaczerpnięto także funkcję Beat-Sync dla 4 Decków, umożliwiając automatyczne dostosowanie tempa (BPM) do głównego Decka.Patrząc jeszcze na funkcje znajdujące się w CDJ-900nxs: Active Loop, analizę harmoniczną i stylową oraz na wytrzymałą obudowę otrzymujemy profesjonalny produkt dla DJ-a.

 

;amp;fs=1&wmode=transparent

 

Dzięki wyświetlaczowi DJ może ustawić w programie rekordbox kluczowe punkty w utworze, a Pioneer DJ CDJ-900NXS będzie odliczał ilość beatów do tego punktu.

System pokazuje, które utwory pasują do aktualnie odtwarzanego - aby Twój miks był zawsze w harmonii.

Aplikacja rekordbox jest do bezpłatnego pobrania  na smartfony i tablety, dzięki czemu będziesz mógł bezprzewodowo ładować utwory wprost z telefonu, tableta czy komputera.

DJ może uzyskać dostęp do swoich ustawień na każdym CDJ-900NXS dzięki funkcji My Settings. Odtwarzacz automatycznie rozpoznaje 17 zdefiniowanych wcześniej ustawień rekordbox, które są zapisane na pamięci USB, komputerze lub w bibliotece smarftona.

Pioneer odtwarzacz CDJ-900 nexus wyposażono w profesjonalne podzespoły audio łącznie z kartą dźwiękową 24-bit. Stosunek sygnału do zakłóceń na poziomie 115 dB gwarantuje doskonałą reprodukcję dźwięku nawet przy wysokiej głośności niezależnie czy grasz w klubie czy na evencie.

CDJ-900 nexus gwarantuje Wsparcie dla wielu formatów multimediów

Oprócz kompatybilności ze smartfonami, tabletami, laptopami i komputerami PC, możliwe jest odtwarzanie z pamięci USB i płyt CD plików w formatach: MP3, AAC, WAV i AIFF.

 

Główne właściwości odtwarzacza kontrolera MIDI Pioneer DJ CDJ-900 nexus:

Odtwarzanie- iPhone/iPad/iPod touch, Android phone/Android Tablet, 

USB  (flash memory/HDD)

Komputery (Mac/Windows PC)

Audio CD, CD-R/RW

Odtwarzane pliki- MP3, AAC, WAV, AIFF (rekordbox™ dla iOS wspiera tylko  MP3 i AAC)

System plików na pamięci USB - FAT, FAT32, HFS+

Pasmo przenoszenia - 4 Hz ~ 20 kHz

Stosunek Sygnał-zakłócenia - 115 dB lub więcej

Zniekształcenia harmoniczne - 0.003 % lub mniej

USB - USB A portx1, USB B port x 1

Wyjścia Audio - AUDIO OUT (RCA) x 1, DIGITAL OUT (KOAKSJALNE) x 1

Inne gniazda - LAN(100Base-TX) x 1, CONTROL (φ3.5 mm) x 1

Napięcie wyjściowe - 2.0 Vrms

Zasilanie - AC 100-240V (50 Hz/60 Hz)

Pobór mocy - 33W

Maksymalne wymiary - 320mmx401.8mmx105.5mm 

Waga - 4.3 kg

Dołączone oprogramowanie "rekordbox™" 

Systemy operacyjne     

Mac OS®X 10.8, 10.7, 10.6, 10.5.8

Windows®8 /Pro

Windows®7 Home Premium/Professional/Ultimate

Windows Vista® Home Basic/Home Premium/ Ultimate/Business (SP2 lub nowszy)

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie