• QSC - CP12 kolumna aktywna

Brak towaru
2255.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

Główne cechy kolumny QSC CP12

Ultra lekkie i kompaktowe, waga tylko 13,7 kg

Głośnik 12" i 1,4" driver

Łatwe ustawianie presetów

Przycisk wzmocnienia sygnału mikrofonu +25dB

Wejścia liniowe, mikrofonowe oraz 3,5mm

Wzmacniacz o mocy 1000W (800W +200W)

Ogólny opis kolumn QSC serii CP

Seria CP została zaprojektowana pod kątem mobilności, trwałości oraz w celu zapewnienia wysokiej wydajności. Kolumny są wyposażone w wzmacniacz klasy D o mocy 1000 W, wysokiej klasy przetworniki (ośmiocalowe w CP8 i dwunastocalowe w CP12) oraz procesor DSP z zaprogramowanymi ustawieniami wstępnymi. Głośniki oferują również 3 wejścia: liniowe, mikrofonowe i stereo 3,5 mm z możliwością jednoczesnego mieszania z trzech źródeł, dzięki czemu seria CP może być kompletnym systemem PA, który można łatwo i szybko skonfigurować.

Nowa seria CP QSC składa się z dwóch modeli: CP8 i CP12. Głośniki serii CP mogą również stanowić część większego systemu, który może być używany jako monitor podłogowy lub jako wzmacniacz do instrumentów muzycznych. Warto też docenić niewielki ciężar (od 9,5 kg w przypadku CP8 do 13,7 kg w przypadku CP12), kompaktową obudowę i możliwość montażu na ścianie lub kratownicy za pomocą opcjonalnego uchwytu. Dodatkową zaletą głośników CP jest globalna 3-letnia gwarancja uzyskana po zarejestrowaniu produktu. Ze względu na niewielkie wymiary głośniki CP są wyjątkowo lekkie i mobilne, dzięki czemu idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań przenośnych i instalacyjnych, na przykład w przypadku zespołów muzycznych, szkół, instytucji publicznych lub obiektów sakralnych.

"Wysoka wydajność, najwyższa jakość i niezawodność - to cechy charakterystyczne QSC i powody, dla których miliony profesjonalistów na całym świecie zaufały tej marce. Seria CP kontynuuje tę tradycję, oferując jednocześnie wyjątkowo kompaktową obudowę i najwyższą jakość w w swojej klasie - powiedział Rafał Smoliński, kierownik produktu QSC w Aplauz, a my za Nim z radością to powtórzymy :)

Podsumowując, aktywne głośniki serii CP są najlepszym w swojej klasie rozwiązaniem dla klientów, szukających najwyższej wydajności, jakości i solidności w przystępnej cenie.

Specyfikacja kolumny

Konfiguracja     Kolumna Dwudrożna

Głośnik niskotonwy     12"

Głosnik wysokotonowy     1,4"

Częstotliwość (-6dB)     49-20 kHz

Częstotliwość (-10dB)     47-20 kHz

Nominalny kąt pokrycia     75 Axisymetryczne

Maksymalna wartość SPL     126dB

Wzmacniacz     Klasa D Peak 800W LF, 200W HF

Sterowanie     Power Gain x2, booster mikrofonowy, 6-stopniowy przełącznik EQ

Wskaźniki     Dioda LED zasilania x2, dioda sygnalizująca zasilanie, dioda sygnalizująca wybór wejścia MIC, dioda limitera

Złącza     2x XLR / F 1/4 (wejście combo liniowe i wejście Mic / line), TRS 1 / 3,5 mm (wejście Stereo), 1x XLR / M (Wyjście Mix), 1x złącze zasilania IEC

Wejście zasilania AC     Uniwersalne zasilanie 100-240VAC, 50-60Hz

Materiał wykonania     Polipropylen

Kolor     czarny

Grill     Stalowa kratownica

Wymiary     516 x 350 x 323 mm

Waga     13,7 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie