• QSC - Kolumna pasywna E-12 autoryzowany dealer QSC

Symbol: QSCE12

QSC - Kolumna pasywna E-12

Brak towaru
2249.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu na zamówienie 48H
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

QSC - Kolumna pasywna E-12

Seria składa się z pasywnych kolumn głośnikowych przeznaczonych do użycia w systemach nagłośnieniowych wykorzystywanych przez różnego typu artystów podczas występów na żywo, w tym DJ-ów, do odtwarzania muzyki tanecznej czy też w klubach karaoke. Kolumny głośnikowe z serii E będą świetnie działać z dowolnym dobrej jakości profesjonalnym wzmacniaczem mocy. Natomiast w celu uzyskania najlepszej wydajności pracy i dostępnych opcji konfiguracji najlepiej skorzystać z rozwiązań jakie zapewnia oferta QSC Entertainment System. Współczesne aktywne kolumny głośnikowe w celu uzyskania najwyższego poziomu swej wydajności powinny współpracować z cyfrowymi procesorami sygnałowymi (DSP), które pozwalają na ich precyzyjne wysterowanie. Współpraca ze wzmacniaczami QSC GXD czy PLD lub z mikserem cyfrowym QSC TouchMix sprawia, że kolumny głośnikowe z serii E mogą skorzystać na funkcjonalności oferowanej przez zaawansowany moduł DSP, który jest dostępny w tych urządzeniach. QSC opracowało specjalne ustawienia DSP dla głośników serii E dla wszystkich trzech platform. Te ustawienia zapewniają wsparcie dla różnego typu aplikacji, włączając w to koncertowe zestawy nagłośnieniowe (bez oraz z subwooferami), systemy monitoringu scenicznego, instalacje do muzyki tanecznej oraz karaoke.

W skład serii E wchodzą cztery modele, które posiadają obudowy wykonane z wytrzymałej sklejki pomalowanej czarną farbą strukturalną. Solidne siatki ochronne są od wewnętrznej strony wyściełane gąbką, co gwarantuje bezpieczeństwo głośnikom, a także zapewnia profesjonalny wygląd. Wszystkie trzy modele dwudrożne są wyposażone w wykonane całkowicie z metalu gniazdo tyczki 35mm o dwóch pozycjach ustawień. Pozwala ono na umieszczenie głośnika na tyczce w pozycji zupełnie pionowej lub też pochylenie głośnika w dół pod kątem 10°, w celu lepszego pokrycia dźwiękiem obszaru publiczności i ograniczenia odbić dźwięków od ściany tylnej. Dostępnych jest wiele opcji zamocowania kolumn przy wykorzystaniu klamry montażowej E Series Yoke lub też śrub oczkowych M8. Wśród złącz znajdziemy dwa gniazda NL4, a także terminal zaciskowych złącz śrubowych.

E Series Entertainment System

Wykorzystanie ustawień i opcji dostępnych w module zaawansowanego cyfrowego procesora efektów dostępnych we wzmacniaczach QSC GXD oraz PLD lub mikserach cyfrowych TouchMix pozwala na szybkie i łatwe skonfigurowanie oraz zestrojenie całego systemu.

Wysoka moc

 • E10 - 300 W (moc ciągła), 1200 W (w szczycie)
 • E12 - 400 W (moc ciągła), 1600 W (w szczycie)
 • E15 - 500 W (moc ciągła), 2000 W (w szczycie)
 • E18SW - 800 W (moc ciągła), 3200 W (w szczycie)

Niezawodność oraz trwałość działania

 • Obudowa z 11-warstwowej sklejki brzozowej o grubości 15 mm
 • Powłoka z farby strukturalnej zapewniająca wysoką odporność na uszkodzenia
 • Perforowana siatka stalowa wyściełana gąbką
 • Elastyczność w opcjach zastosowań
 • Model E10 jest odpowiedni do użycia w głównym systemie PA oraz jako monitor sceniczny
 • Dostępność klamry montażowej typu U oraz zestawu do podwieszania M8 w przypadku instalacji stacjonarnych
 • Dwupozycyjne gniazdo osadzenia na tyczce (E10, E12, E15)
 • Tyczka głośnikowa dołączona do subwoofera E18SW

Rodzaj systemu

  System instalacyjny
Konfiguracja 1x12", 1x1"
Moc 300 W
Przetwornik wysokich częstotliwości 1"
Przetwornik niskich częstotliwości 12"
Pokrycie poziome 85 stopni
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 126 dB
Gniazda 2x NL4
Pasmo przenoszenia 68 - 20000 Hz
Gniazdo statywu 35 mm
Punkty zawieszenia 6 x M8
Wymiary 360x616x371 mm
Waga 23 kg
Czułość 96dB, 1W@1m
Impedancja 8 omów
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie