• RELOOP Buddy - 2 kanałowy kontroler dla DJa

949.00 -13% 829.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Bardzo mała
EAN 4043034168106

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

Reloop Buddy to kompaktowy i potężny 2-kanałowy kontroler DJ został zaprojektowany i opracowany w ścisłej współpracy z Algoriddim w celu możliwie ścisłej integracji z ich wielokrotnie nagradzaną aplikacją djay. Zajmujący mało miejsca bez kompromisów w zakresie funkcjonalności, Reloop Buddy oferuje DJ-om na każdym poziomie wszystkie narzędzia, których potrzebują do kreatywnej i efektywnej pracy.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś kompletnym początkującym, czy doświadczonym DJ-em, Reloop Buddy oferuje pełną kontrolę nad miksami dzięki potężnym funkcjom, w tym intuicyjnej sekcji padów składającej się z 8 trybów wydajności (hot cue, auto loop, touch FX, sampler, slicer, bounce loop, Neural Mix ™, looper), dedykowane kontrolki pętli, elastyczna sekcja efektów z łopatkami FX (hold & toggle) oraz czułe koła jog do precyzyjnego miksowania i scratchowania.

 

NEURAL MIX ™

Kontroler DJ Reloop Buddy zawiera rozbudowane elementy sterujące Neural Mix ™ dla padu oraz trybu EQ. Używając prostego przełącznika na kontrolerze, użytkownicy mogą natychmiast zmienić pokrętła EQ w dedykowane elementy sterujące Neural Mix ™, pozwalające na izolowanie perkusji, instrumentów i wokali w czasie rzeczywistym, w pełni wykorzystując w ten sposób technologię Algoriddim opartą na sztucznej inteligencji.Reloop Buddy oferuje duże łopatki FX z pozycjami HOLD i ON do natychmiastowego miksowania efektów.

 

PODŁĄCZ I GRAJ

Dzięki dedykowanej integracji z oprogramowaniem djay firmy Algoriddim i wbudowanemu interfejsowi audio USB, Reloop Buddy zapewnia natychmiastową kompatybilność typu plug and play ze smartfonami, tabletami i komputerami.

 

NATYCHMIAST MIKSUJ MILIONY UTWORÓW

Nie tylko można ładować utwory do djay ze skrzynek i bibliotek, ale można nawet natychmiast miksować miliony utworów z popularnych serwisów streamingowych, takich jak Tidal *, Soundcloud Go + *, Beatport LINK * i Beatsource LINK *.

 

WSZECHSTRONNA ŁĄCZNOŚĆ

Pełna sekcja cue słuchawek i ⅛-calowy jack są dogodnie umieszczone z boku urządzenia, wraz z głównym wyjściem RCA do bezpośredniego podłączenia do aktywnych głośników i systemów dźwiękowych.

 

SOLIDNY TOWARZYSZ

Reloop Buddy jest zbudowany z wysokiej jakości trwałych materiałów, a jego kompaktowa, wysoce przenośna konstrukcja sprawia, że ​​jest idealny do konfiguracji domowej, do użytku mobilnego, a nawet w podróży lub podczas podróży. Co więcej, wbudowane gniazdo na urządzenie może pomieścić smartfony i tablety o przekątnej do 12,9 cala, co ogranicza do minimum ogólne wymiary urządzenia.

 

 

image

 

 

Należy pamiętać, że zestaw funkcji aplikacji może się różnić w zależności od używanej platformy.

Odwiedź stronę djay App Store w odpowiedniej platformie App Store, aby sprawdzić, które funkcje są obsługiwane.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie