• AUSTRIAN AUDIO HI-X60 profesjonalne słuchawki

Symbol: 18003F10900
Brak towaru
1660.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

Firma Austrian Audio rozwija bardzo udaną linię Hi-X6 i dodaje do niej kolejny model Hi-X60.
Są to profesjonalne słuchawki do nagrywania, miksowania i masteringu.
Mają cechy naturalnego i przestrzennego brzmienia serii Hi-X6. Dzięki wokółusznej i zamkniętej konstrukcji są idealne do użytku w głośnym otoczeniu, na przykład podczas nagrań w studiu i na stanowisku FOH podczas koncertu na żywo.

Hi-X60 są zaprojektowane i produkowane w Wiedniu. Izolacja zamkniętej konstrukcji nausznej w połączeniu z przetwornikiem o dużej dynamiki zapewnia absolutnie czysty obraz dźwiękowy, ujawniający każdy niuans i szczegół – cechy dźwiękowe doceniane zarówno przez artystów, inżynierów dźwięku, jak i audiofilów.

Zamknięta konstrukcja zapobiega wydostawaniu się dźwięku z wewnątrz obudowy i jednocześnie zapewnia izolację od dźwięków z zewnętrz. Takie cechy zapobiegają sprzężeniu zwrotnemu - przedostawaniu się dźwięku ze słuchawek do mikrofonu nagrywającego. Lepsze pasywne tłumienie hałasu takiej konstrukcji zwiększa stosunek sygnału do szumu, dzięki czemu użytkownik potrzebuje niższego, zdrowszego dla uszu, poziomu sygnału. W efekcie Hi-X60 oferują wyraźny obraz dźwiękowy przy bezpiecznym poziomie głośności.

Innowacja z tradycji
Najnowocześniejsza technologia Hi-X firmy Austrian Audio wywodzi się z dziesięcioleci doświadczeń w badaniach i rozwoju pro-audio. Poprzez redukcję całej ruchomej masy, Hi-X60 oferuje imponującą charakterystykę dynamiczną i szybką odpowiedź. Transcjenty i liniowa charakterystyka częstotliwościowa 44 milimetrowego przetwornika Hi-X ujawnią każdy odcień i barwę dźwięku.
Wolna od zniekształceń reprodukcja aż do najniższych częstotliwości umożliwia liniową i naturalną ekspresję niskiego basu. To bardzo ważne podczas pracy z dźwiękiem, przy podejmowaniu precyzyjnych i właściwych decyzji istotnych dla innych części toru sygnału.

Przestrzeń i czas
Efekt dużej i otwartej sceny dźwiękowej w Hi-X60 bardziej przypomina słuchawki otwarte niż konstrukcje zamknięte. To po części dzięki konstrukcji nauszników, przestronnych wewnątrz a niewielkich na zewnątrz.
Miękkie, wykonane z pianki z pamięcią poduszki nauszników są nowym rozwiązaniem w stosunku do starszych konstrukcji. Konstrukcja zamykająca nauszniki jest podwojona, po to by jak najmniej dźwięku mogło ‘wyciec’ do otoczenia lub przedostać się z zewnątrz do wewnątrz.
Wyściełająca pałąk nagłowny pianka ‘z pamięcią’ ma wycięcie na głowę, co radykalnie zmniejsza nacisk na głowę. Tak niezwykły komfort i optymalne dopasowanie kształtu i nacisku w praktyce umożliwia pracę bez zmęczenia nawet podczas intensywnych projektów.

Niezależność
W dzisiejszych czasach praca w studiu jest często wykonywana w różnych miejscach, niezależnie od lokalizacji i zestawu sprzętu. Austrian Audio uwzględniło to w konstrukcji modelu Hi-X60 zapewniając wygodę i jednakową funkcjonalność w różnych środowiskach pracy i rozrywki. Składana konstrukcja i elementy nośne są wykonane w całości z metalu, co zapewnia solidność i stabilność. Lekka, wysokiej jakości etui transportowe chroni i ułatwia przenoszenie.

Hi-X60 współpracuje z szeroką gamą odtwarzaczy. Od high-endowych wzmacniaczy słuchawkowych, poprzez referencyjne przetworniki AD, interfejsy studyjne, miksery analogowe, odtwarzacze przenośne, po laptopy. Impedancja 25 omów zapewnia odpowiednia moc i jej rezerwę, zawsze dostępną i wystarczającą.

Długowieczność
Słuchawka i nauszniki (wszystkie higieniczne komponenty) mogą być z łatwością wymieniane, tak łatwo jak odłączalny kabel. Dzięki temu przez długi czas jest zapewniona precyzja, przyjemność i komfort słuchania.

Podłączenie
Hi-X60 dopasuje się do każdej sytuacji dzięki dołączonym, łatwo wymienialnym kablom - podczas sesji studyjnych i audiofilskich odsłuchów. W zestawie znajdują się wysokiej jakości kable o długości 1,2 m i 3 m, odpowiednie do specyfikacji technicznej słuchawek. Kable pozostają bezpiecznie podłączone do słuchawek dzięki mechanizmowi z blokadą. Standardowy, pozłacany wtyk stereo jack 3,5 mm zapewnia maksymalną kompatybilność z przenośnymi urządzeniami konsumenckimi.

 

Specyfikacja techniczna Austrian Audio Hi-X60

  • Zakres częstotliwości: 5 Hz – 28 kHz
  • Czułość: 110 dBspl/V
  • THD (@ 1kHz): < 0,1%
  • Impedancja: 25 Ω
  • Moc wejściowa: 150 mW
  • 2 kable (odłączane): 3 m + 1,2 m²
  • Złącze: 3,5 mm (1/8”)
  • Adapter (w zestawie): 3,5 mm do 6,3 mm (1/8” do 1/4”)
  • Wymiary: 200x170x85mm
  • Waga (bez kabla): 320 gramów
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie