• Alpha Theta 4-kanałowy mikser rotary

17899.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Bardzo mała

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

Euforyczny dźwięk z cyfrową przejrzystością i analogowym bogactwem dzięki transformatorowi Rupert Neve Designs

 

Eufonia wytwarza euforyczny dźwięk z czystością cyfrową i bogactwem analogowym, jakiego nigdy wcześniej nie słyszano w mikserze DJ-skim.

Aby zapewnić wyraźniejszą jakość dźwięku, która dokładnie odwzorowuje ekspresję muzyki, euphonia wykorzystuje wysokiej jakości 32-bitowe przetworniki A/D i D/A, a także operacje przetwarzania miksowania zmiennoprzecinkowego 96 kHz/64 bity w procesorze DSP, wykorzystując cyfrowy technologia przetwarzania sygnału AlphaTheta rozwijała się przez wiele lat.

 

Cały dźwięk wydobywający się z eufonii przechodzi przez obwód transformatora zaprojektowany wspólnie przez AlphaTheta i Rupert Neve Designs, legendarnych twórców znakomitych analogowych obwodów audio i pulpitów miksujących szanowanych przez artystów i inżynierów dźwięku na całym świecie. Ten obwód transformatora, dostrojony specjalnie pod kątem eufonii, dodaje harmonii do muzyki i tworzy błyszczący i energetyczny dźwięk, który jest gładszy podczas miksowania. Niskie częstotliwości, takie jak kopnięcia i bas, są bardziej stabilne i mocne, średnie częstotliwości, takie jak wokal i instrumenty, mają większą obecność i połysk, a wysokie częstotliwości, takie jak hi-haty, brzmią jedwabiście i naturalnie. Transformator przełamuje barierę pomiędzy klasycznymi, żywymi i nowoczesnymi dźwiękami elektrycznymi, dzięki czemu miksowanie jest łatwiejsze i zaskakująco naturalne, tak jakby nagrania w różnych stylach były pierwotnie jednym utworem muzycznym.

 

Specjalnie opracowany obrotowy tłumik sprawia, że ​​czujesz jedność z muzyką

 

Kiedy dotkniesz tłumików w eufonii, nie będziesz chciał puścić. Aby zwiększyć intuicyjność miksowania, urządzenie zostało wyposażone w obrotowe tłumiki o całkowicie nowej, starannie opracowanej konstrukcji, która daje poczucie, że Ty i mikser stanowicie jedność. Po szeroko zakrojonych testach wybrano idealne rozmiary gałek, z elastomerem nałożonym na zewnętrzny obwód każdego z nich, aby zapewnić wygodny i niezawodny chwyt, a także wysoki poziom pochłaniania drgań.

 

Unikalnie opracowany mechanizm tłumików również korzysta z optymalnego wyważenia. Zauważysz różnicę w wyczuciu pokręteł, gdy będziesz je obracać z różnymi prędkościami, ponieważ przy powolnym obracaniu pokrętła w celu delikatnego dostrojenia zastosowane zostanie płynne obciążenie, a przy szybkim przekręceniu pokrętła zostanie zastosowany ograniczony poziom obciążenia aby natychmiast osiągnąć zamierzony poziom głośności. Krzywe głośności tłumików zostały zoptymalizowane na podstawie opinii wielu DJ-ów, umożliwiając płynne i naturalne miksowanie bez korekcji, dzięki czemu możesz skoncentrować się na regulacji głośności. Ten innowacyjny tłumik pozwala na ekspresję muzyczną, która poruszy publiczność i poprawi Twój występ

 

Wizualizator energii umożliwiający zrozumienie ogólnego dźwięku na pierwszy rzut oka

 

Uzyskaj natychmiastowy wizualny obraz stanu swojego miksu i równowagi poziomów głośności utworów, spoglądając na wizualizator energii euphonii. Konwencjonalne mierniki VU mają tylko 1 miernik igłowy, co utrudnia DJ-om uchwycenie poziomów wielu kanałów jednocześnie. Jednak unikalnie opracowany miernik poziomu miksu eufonii posiada miernik igłowy dla każdego kanału, dzięki czemu można wizualnie sprawdzić poziomy dla wszystkich kanałów i płynnie miksować, utrzymując rytm. Możesz nawet mieć oko na równowagę wyjścia głównego, patrząc na analizator widma, który pomaga zachować spójne i gładkie brzmienie miksów, nawet w długim secie, podczas „oglądania” wyjścia eufonii i dostosowywania go w celu uzyskania Twój idealny dźwięk.

 

3Band Master Isolator nowej generacji, który przekształca wrażliwość w dźwięk według Twojej woli

 

Rozmiar pokręteł izolujących jest idealny do szybkich skrętów od środka do maksimum lub minimum, a obciążenie momentem obrotowym jest doskonale zrównoważone zarówno pod kątem szybkiej obsługi, jak i precyzyjnej regulacji jakości dźwięku, z luksusowym odczuciem, które nie jest zbyt lekkie. Częstotliwość odcięcia i nachylenie są ustawione tak, aby kontrolować i podkreślać tempo, melodię i pasma rytmiczne w naturalny, ale ostry sposób.

 

Zupełnie nowa funkcja Boost Send do aplikacji efektów obsługiwanych jedną ręką

 

Dodaj jeden z wbudowanych efektów wysyłki lub efekt z urządzenia zewnętrznego do dźwięku dowolnego pasma częstotliwości głównego izolatora. Naciśnij przycisk Boost Send dla niskiego, średniego lub wysokiego poziomu, a po obróceniu pokrętła izolującego efekt zostanie zastosowany do tego pasma. Umożliwia to nakładanie efektów jedną ręką w sposób, w jaki wcześniej potrzebne były dwie ręce, pozostawiając drugą rękę wolną do miksowania innego utworu.

 

Zwiększ poziom, który pomoże Ci wyrazić swój styl

 

Wybierz ustawienie poziomu wzmocnienia, które odpowiada Twojemu stylowi gry, a poziom głośności każdego pasma częstotliwości zostanie zwiększony o odpowiednią wartość. Wybierz +12dB dla dynamicznych występów, +6dB dla regulacji jakości dźwięku i 0dB dla efektów pogłosu bez zwiększania głośności.

 

Wbudowana funkcja Send FX zapewnia głębię i szerokość Twojemu dźwiękowi

 

Euphonia posiada 5 wbudowanych efektów przestrzennych i filtr górnoprzepustowy, dzięki czemu możesz łatwo dodać głębi i szerokości swojej muzyce. Są to: Delay, Tape Echo, Echo Verb, Reverb, Shimmer i HPF (filtr górnoprzepustowy). Również sekcja Send/Return, do której można podłączyć zewnętrzne jednostki efektów. Dedykowane pokrętło na każdym kanale umożliwia regulację poziomu wysyłania dla wybranego efektu, dzięki czemu można zastosować odpowiednią ilość. Pokrętło czasu, które umożliwia regulację opóźnienia efektu i czasu pogłosu, posiada opatentowany mechanizm opracowany specjalnie dla tego urządzenia, który automatycznie przełącza pomiędzy uczuciem kliknięcia i brakiem kliknięcia, w zależności od wybranego efektu. Podczas korzystania z opcji Delay, Tape Echo i Echo Verb pokrętło klika zgodnie z BPM, dzięki czemu można szybko zastosować efekty. Kiedy używasz Reverb i Shimmer, nie ma kliknięcia, więc możesz swobodnie obracać pokrętło, aby wykonywać płynne ruchy lub dokonywać drobnych regulacji, aby znaleźć idealne ustawienie.

 

Projekt, który ucieleśnia nową erę miksera obrotowego

 

Euphonia została zaprojektowana, aby oznaczać nową erę mikserów obrotowych, z „dwukolorowym, dwuwarstwowym” wyglądem symbolizującym tradycję i innowację. Sekcja paska kanałowego, która składa się z tradycyjnych elementów miksera, różni się od innowacyjnej sekcji wyświetlacza matowymi i błyszczącymi teksturami, co zapewnia wyrazisty design łączący elementy analogowe i cyfrowe. Miedziany kolor głównych pokręteł oddaje ciepło analogowego dźwięku, a drewniane panele boczne są pomalowane na czarno, aby wtopić się w ogólną estetykę.

 

Dane techniczne

 • Maks. wymiary zewnętrzne (szer. × gł. × wys.) 429,2 × 331,0 × 119,9 mm / 16,90" × 13,03" x 4,72"
 • Masa jednostki głównej 9,5 kg / 20,94 funta
 • Pasmo przenoszenia 20 Hz - 40 kHz (LINIA)
 • Stosunek S/N 107 dB (USB, DIGITAL IN)
 • 88 dB (PHONO)
 • 105 dB (LINE)
 • 79 dB (MIC)
 • Wymagania dotyczące zasilania AC 110 V - 240 V, 50 Hz / 60 Hz
 • Pobór energii 43 W
 • Akcesoria Przewód zasilający
 • Gwarancja (dla niektórych regionów)
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Środki ostrożności podczas użytkowania
 • Zgodne oprogramowanie rekordbox
 • Serato DJ Pro
 • Terminale
 • Wejścia DIGITAL IN × 4 (koncentryczne)
 • LINE × 4 (RCA)
 • PHONO × 4 (RCA)
 • MIC x 1 (gniazdo XLR i 1/4" TRS)
 • Wyjścia MASTER × 1 (XLR)
 • BOOTH × 1 (gniazdo 1/4" TRS)
 • NAGR. × 1 (RCA)
 • PHONES × 2 (stereofoniczne gniazdo telefoniczne 1/4", mini jack stereo 3,5 mm)
 • USB USB typu C × 1
 • Inni SEND × 2 (gniazdo 1/4" TS)
 • RETURN × 2 (gniazdo 1/4" TS)

Inne funkcje

image
Wyślij/zwróć i wstaw wzorcowe

Obsługuje zarówno pedały efektów typu Send/Return, jak i jednostki efektów typu Insert (takie jak RMX-1000). Możesz używać tych typów połączeń niezależnie, aby stworzyć idealny dźwięk z różnymi urządzeniami. Efekty typu Insert są stosowane do Master.

image
rekordbox

Wykorzystaj w pełni funkcję DVS o niskim opóźnieniu w rekordboxie, aby uzyskać intuicyjne i płynne skreczowanie. Dowiedz się więcej .

image
Gotowy do obsługi Serato DVS

Użyj Serato DVS do sterowania i skreczowania za pomocą odtwarzaczy CDJ lub gramofonów.

*Musisz kupić licencję lub subskrypcję.

image
Zamykany przewód zasilający

Zrelaksuj się, wiedząc, że zamykany przewód zasilający zawsze pozostanie stabilnie na swoim miejscu, nawet jeśli uderzysz go podczas podłączania lub odłączania innego sprzętu od miksera.

*W niektórych regionach dostarczany jest niezamykany przewód zasilający.

image
Menedżer aktualizacji oprogramowania sprzętowego

Będziesz automatycznie powiadamiany, gdy dostępne będą aktualizacje oprogramowania sprzętowego. Menedżera aktualizacji oprogramowania sprzętowego możesz pobrać tutaj .

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie