• CANON - Projektor LV-WX300USTi

Symbol: LV-WX300USTi
Brak towaru
5299.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

LV-WX300USTi to projektor dedykowany głównie do zastosowań edukacyjnych i biznesowych. Dzięki ultra krótkiej ogniskowej nie wymaga dużych pomieszczeń i ułatwia prezentację bez wchodzenia w pole świecenia lampy. Duża jasność 3000 ANSI Lumenów zapewnia wysokiej jakości obraz również w słabo zaciemnionych pomieszczeniach. Dodatkowe funkcje interaktywne pozwolą na zwiększenie atrakcyjności prezentacji i czynny udział odbiorców.

Opis

Canon LV to seria przystępnych cenowo projektorów opartych na technologii DLP. Wśród modeli tej serii znajdują się projektory zmiennoogniskowe, krótkoogniskowe (ST) oraz ultra krótkoogniskowe (UST). Doskonale sprawdzą się w zastosowaniach domowych, biznesowych i edukacji. Rozdzielczości występujące w tej serii to XGA 1024×768 (proporcje obrazu 4:3) oraz WXGA 1280×800 (proporcje 16:10).
Duży poziom jasności

Jasność 3000 ANSI Lumenów zapewnia wysokiej jakości, wyraźny i jasny obraz nawet w pomieszczeniach słabo zaciemnionych, może być więc stosowany w salach lekcyjnych czy konferencyjnych nawet w słoneczny dzień.
Kontrast 2300:1

Duży poziom kontrastu 2300:1 zapewnia mocny poziom czerni oraz głębokie nasycenie barw. Docenią to zarówno osoby wyświeltające zdjęcia jak i tekst.
Współczynnik projekcji 0.35:1

LV-WX300USTi

W projektorze LV-WX300UST zastosowano szerokokątny obiektyw co skutkuje bardzo dużym współczynnikiem projekcji 0.35:1. Oznacza to, że obraz o szerokości 1 metra uzyskamy już z odległości  35 cm. Taki współczynnik pozwala na umieszczenie projektora bardzo blisko ekranu a dzięki temu ani prezentujący ani widzowie nie zasłaniają sobą wyświetlanego obrazu. Doskonale sprawdzi się również w niewielkich pomieszczeniach. Maksymalna wielkość wyświetlanego obrazu wynosi 100 cali i uzyskiwana jest z odległości 44.5 cm.
Rozdzielczość WXGA

Zastosowana rozdzielczość WXGA 1280×800 zapewnia duży poziom szczegółów obrazu a proporcje obrazu 16:10 doskonale współpracują z większością komputerów przenośnych pozwalając na wyświetlanie obrazu bez skalowania.

114319
6-osiowa regulacja kolorów i regulacja koloru ekranu

Dzięki 6-osiowej regulacji koloru oraz dostosowaniu wyświetlanego obrazu do koloru ściany możliwe jest wyświetlanie bez użycia typowego ekranu a ściana na której jest wyswietlany obraz nie musi być idealnie biała.

reg_kol
Korekcja trapezowa w pionie (+/- -40 stopni)

Zastosowanie korekcji trapezowej pozwala na idealne dopasowanie wyświetlanego obrazu do powierzchni, nawet jeśli obraz wyświetlany jest pod kątem. Pozwala to naprzykład na umieszczenie projektora znacznie powyżej lub poniżej ekranu.
Szeroki wybór złączy

Duży wybór złączy umożliwia podłączenie do komputera na wiele sposobów. Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z jednego z dwóch złącz HDMI kompatybilnych z większością cyfrowych źródeł obrazu. Kabel HDMI prześle zarówno obraz jak i  i dźwięk. Wbudowany port sieciowy RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie oraz obsługuje standard Crestron Connected.

zlacza
Funkcje ECO

Funkcje ECO, m.in zmniejszanie jasności lampy pozwala ograniczyć zużywanie energii dbając o zużycie prądu. W trybie gotowości projektor zużywa tylko 1W. Pozwala to zarówno na zmniejszenie kosztów za energię jak i ograniczenie zatruwania środowiska.
Wbudowane głośniki

Dwa wbudowane głośniki o mocy 10 W pozwalają wzbogacić prezentacje o wysokiej jakości dźwięk. Możesz więc wyświetlić projekcję z dźwiękiem bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń audio.
Funkcje interaktywne

LV-WX300USTi wyposażony został w szereg funkcji interaktywnych, w tym dołączone oprogramowanie do rysowania. Pełni więc funkcję łączącą projektor z tablicą interaktywną. Pozwala to zwiększyć zaangażowanie uczestników prezentacji w salach szkolnych i biurach. Można używać maksymalnie 4 rysików na podczerwień (2 w zestawie) lub palca (opcjonalny moduł dotykowy).

interaktywne
Gwarancja Canon

3yr-warranty_tcm125-1351159

Wszystkie projektory Canon objęte są 3 – letnia gwarancją producenta. W ramach podstawowej gwarancji użytkownik ma również prawo do aż 3 – krotnej, bezpłatnej wymiany lampy.  Aby móc skorzystać z gwarancji należy zarejestrować produkt na stronie Canon.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie