• DBTechnologies - FM8 monitor sceniczny serii Flexsys

Symbol: FM8
Brak towaru
1499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

 FM8 - aktywny monitor sceniczny serii Flexsys - to monitor idealny dla małych scen. Posiada 8" głośnik niskotonowy, który czyni go idealnym ultra-kompaktowym monitorem w aplikacjach nagłaśniania mowy i wokalu. W większości przypadków całkowicie niewidoczny i niepozorny kompaktowy monitor wtapia się w otoczenie, a jego niska waga ułatwia transport.

Aktywna i koaksjalna
Jest to rewolucja w nagłaśnianiu muzyki live. Seria Flexsys FM obejmuje szereg indywidualnych rozwiązań i innowacyjnych technologii. Jednostki te mieszczą się w kompaktowych, wielofunkcyjnych obudowach i podnoszą poprzeczkę dla czytelności, brzmienia i łatwości użycia. Są najlepszym wyborem każdego wymagającego użytkownika - szczególnie w sytuacjach, w których poradzą sobie tylko najlepsze monitory.

Głośniki koaksjalne - wyjątkowo odporne na sprzężenia
Nowo zaprojektowane głośniki koaksjalne zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, której na próżno szukać w obudowach podobnej wielkości. Zostały zaprojektowane dla osiągnięcia precyzyjnej kierunkowości i jednolitych kątów propagacji, oferują identycznie satysfakcjonujące wrażenia dźwiękowe z każdego miejsca, z dużo większą odpornością na sprzężenia.

Hybrydowa obudowa H.E.T™ - wyjątkowo lekka i niezwykle wytrzymała
Te wyjątkowo lekkie i niezwykle wytrzymałe, opracowane przez dBTechnologies obudowy wykonano z wysokiej jakości wielowarstwowej sklejki w równie wytrzymałej, odpornej na zarysowania powłoce. Solidne panele boczne z tworzywa sztucznego zapewniają doskonałą ochronę a zintegrowane uchwyty i złącza zmaksymalizują wygodę obsługi i bezpieczeństwo. Obudowa może być ustawiana pod dwoma różnymi kątami, idealnie dopasowując propagację dźwięku względem słuchacza.

Wzmacniacze cyfrowe digipack™ - dzieło światowego lidera w dziedzinie nowoczesnych technologii
Nasze w pełni zintegrowane moduły digipack™ zostały opracowane specjalnie do stosowania w kompaktowych systemach aktywnych. Zostały stworzone w oparciu o innowacyjną technologię, zaprojektowaną dla naszych wzmacniaczy mocy digipro®, używanych w wysokiej klasy produktach serii DVA i DVX. Moduły digipack™ charakteryzujące się sprawnością sięgającą powyżej 90%, ​​nie wymagają dodatkowych wentylatorów, są bardzo niezawodne i stabilne w działaniu. Ponadto poszczególne elementy modułów digipack™ są chronione przez nasze sprawdzone i przetestowane, wbudowane limitery, a starannie zaprojektowane układy elektroniczne dają gwarancję, że ​​sygnał wyjściowy będzie równomierny i przejrzysty. To najważniejsze cechy, zapewniające maksymalną przyjemności słuchania muzyki - nawet w głośnym otoczeniu.

DSP z ośmioma presetami w celu łatwego dostosowania do różnych sytuacji
Monitory z serii FM oferują potężny procesor DSP. Posiada on krosower, cyfrowe wielopasmowe limitery, korekcję fazy i osiem fabrycznych ustawień preset, które dostosowują pracę monitora do różnorodnych wymagań wokalistów, instrumentalistów. Doskonale także nadają się do typowych aplikacji nagłośnieniowych.

 

Specyfikacja:

Typ: 2-drożny, aktywny, koaksjalny monitor sceniczny
Moc prgm: 200 W
Pasmo przenoszenia: 77 – 20.000 Hz [+/- 3dB]
Maksymalne SPL: 117 dB
Przetwornik niskotonowy: 8″
Przetwornik wysokotonowy: 1″
Ścięcie obudowy (monitor): Możliwość pracy przy dwóch, różnych kątach nachylenia
Wejście: 1 x XL
Wyjście: 1 x XLR
Zasilanie: VDE (240 V)
Obudowa: H.E.T. (Hybrid Enclose Technology)
Wykończenie: Lakier akrylowy
Kolor: Czarny
Gniazdo na statyw: 36 mm
Masa: 9,8 kg
Wymiary: 280 x 290 x 410 mm
Inne oznaczenia produktu: FLEXSYS FM-8, FLEXSYS FM 8

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie