• DBTechnologies - LVX 12 aktywna kolumna głośnikowa

Symbol: LVX12
3570.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Bardzo mała

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

Aktywne kolumny z serii LVX są odpowiedzią na wymagania wszystkich instalacji stałych oraz z muzyką na żywo, gdzie system nagłośnieniowy musi być lekki, stylowy, mobilny, a przy okazji wydajny. Dzięki doświadczeniu projektowemu firma dBTechnologies stworzyła wszechstronną, bogatą w inteligentne rozwiązania serię LVX, szczególnie uwzględniającą potrzeby instalacji stacjonarnych i przenośnych.

Charakterystyka częstotliwościowa serii LVX jest liniowa tak, aby każdy sygnał audio, czy to będzie mowa, muzyka z płyty, czy na żywo, był odtwarzany wiernie zarówno pod względem barwy jak dynamiki. Tuba przetwornika wysokotonowego jest obracalna tak, aby można było dostosować charakterystykę kierunkową do danego zastosowania czy sposobu montażu. Zestawy uniwersalne serii LVX można używać również w charakterze monitora podłogowego dzięki ścięciu tylnej ścianki pod kątem 45°. Wzmacniacz mocy wykonany w technologii cyfrowej (seria DIGIPRO®) jest zupełnie bezgłośny ze względu na niskie straty i chłodzenie wyłącznie konwekcyjne. Zawarty w module wzmacniacza procesor audio kontroluje barwę, dynamikę i dopasowanie czasowe, udostępniając dodatkowo dwa różne presety EQ do wyboru. Obudowa o bardzo eleganckim i wyrafinowanym wyglądzie wykonana jest z wytrzymałej sklejki 12 mm. LVX 8 i LVX 10 są wyposażone w pojedynczy górny uchwyt transportowy. W modelach LVX 12 i LVX 15 są dodatkowe dwa uchwyty boczne. Wszystkie modele są wyposażone w gniazdo na statyw 36 mm.

Oprócz gniazda na statyw dodatkowo dostępne są dwa rodzaje uchwytów. Do instalacji pionowej, szczególnie przydatny w nagłośnieniu, z możliwością montażu na kracie czy statywie głośnikowym i płynną regulacją kąta nachylenia. Drugi do montażu w poziomie, w stałych instalacjach, również z możliwością zmiany kąta nachylenia. Wszystkie modele w serii oraz potrzebne do nich akcesoria dostępne są w kolorze czarnym lub białym. Biała wersja instalacyjna wszystkich czterech modeli jest pozbawiona gniazda na statyw i uchwytów transportowych, dzięki czemu jest jeszcze mniej zauważalna w instalacjach.

Specyfikacja techniczna:
    Typ konstrukcji: dwudrożny zestaw aktywny
    Pasmo przenoszenia [-10dB]: 55-20,000 Hz
    Pasmo przenoszenia [-6dB]: 62-19,000 Hz
    Max SPL: 127 dB
    HF: 1”
    Kierunkowość: 900 x 400
    Tuba: obracana o stałej kierunkowości
    LF: 12”
    Typ wzmacniacza: Digipro® G2, klasa D
    Moc PEAK: 1600 W
    Moc Programme: 800 W
    Kontroler: DSP 24bit/48kHz
    Pamięć presetów: flat, monitor
    Limiter: szczytowy, RMS, termiczny
    Częstotliwość podziału: 1800 Hz
    Nachylenie filtrów: 24 dB/oktawa
    Kat obudowy funkcji monitor: 45 stopni
    Uchwyty: 1 x górny, 2 x boczny
    Punkty montażowe: 12 x M10
    Gniazdo statywu: D 36 mm
    Szerokość: 360 mm
    Wysokość: 610 mm
    Głębokość: 360 mm
    Masa: 17 kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie