• PioneerDJ DDJ-1000 kontroler DJ

Symbol: DDJ-1000
Brak towaru
7199.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201241399

Kontroler DJ PioneerDJ DDJ-1000

 

Dzięki kompaktowym wymiarom ułatwiającym transport, jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz grać nie tylko w klubach, ale także na niestacjonarnych imprezach. Nowy interfejs przypomina ten znany z profesjonalnych odtwarzaczy DJskich. Pełnowymiarowe tarcze JOG zaczerpnięte z modelu CDJ-2000NXS2 wyposażone są w wyświetlacz, który ułatwia monitorowanie informacji o utworze, bez konieczności patrzenia na ekran laptopa. Dodaj no swoich miksów nutę kreatywności, dzięki 14 efektom Beat FX i korzystaj z 16 wielokolorowych Padów funkcyjnych, aby uruchamiać Hot Cues, Pad FX oraz tryb Keayboard Mode pozwalający na uruchamianie Hot Cues w różnych tonach. Pozwala to osiągnąć ciekawe efekty przypominające granie na keyboardzie.

Znaczącą zmianą w nowej wersji rekordbox jest ulepszona funkcja wyszukiwania Powiązanych Utworów (Related Tracks), dająca jeszcze więcej możliwości szybkiego znalezienia utworów pasujących do aktualnie odtwarzanego. Ulepszeniu został także poddany rekordbox dj Plus Pack, do którego dodano między innymi funkcję Automix, która na podstawie analizy utworów, automatycznie tworzy nieprzerwany muzyczny miks.


KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI DDJ-1000

1. Łatwy w transporcie, profesjonalny w budowie

Wszystkie przyciski i pokrętła DDJ-1000 zostały rozmieszczone w taki sam sposób, jak we flagowych odtwarzaczach CDJ-2000NXS2 i mikserach DJM-9000NXS2. Tarcze JOG zostały bezpośrednio zaczerpnięte z modelu CDJ-2000NXS więc wyglądają i dają odczucie, jak w tym odtwarzaczu DJskim. W rezultacie, używanie DDJ-1000 wraz z oprogramowaniem rekordbox dj daje takie same wrażenia, jak granie muzyki z USB na zestawach NXS2. Dzięki kompaktowym rozmiarom, kontroler jest łatwy w transporcie, gdy grasz poza klubem.

2. Kolorowy wyświetlacz w środku tarcz JOG – najważniejsze informacje dosłownie pod ręką

Wysokiej rozdzielczości ekran LCD w centralnej cześci tarcz JOG wyświetla najważniejsze informacje o utworze, takie jak czas, BPM, pozycję odtwarzania czy punkty Hot Cue oraz Loop. Możesz dostosować, jakie informacje chcesz mieć pod ręką, dzięki czemu nie będziesz musiał zerkać na ekran laptopa podczas miksowania.

3. 14 efektów Beat FX z nowymi dodatkami

DDJ-1000 wyposażony jest w dziesięć popularnych efektów Beat FX znanych z mikserów DJM, plus dodatkowo w cztery nowe efekty, dzięki którym dodasz do swoich miksów jeszcze więcej kreatywności. Dedykowany wyświetlacz dla Beat FX sprawia, że od razu będziesz znał nazwę efektu oraz BPM.

Nowe efekty:

· Enigma Jet, Mobius Saw, Mobius Triangle – efekty dodające wrażenie nieskończonego narastania/opadania dźwięku

· Low Cut Echo – efekt echa, który obniża niskie częstotliwości dźwięku echa

4. Ulepszony Fader MAGVEL

DDJ-1000 wyposażony jest w nowy crossfader MAGVEL, który wzorowany jest na crossfaderze z profesjonalnego miksera DJM-S9. Umożliwia on szybkie, skomplikowane kombinacje ruchów przy zachowaniu płynności i wytrzymałości szacowanej na ponad 10 milionów ruchów. Dodatkowo, udoskonaliliśmy przetwarzanie danych z tarcz JOG i crossfadera, przez co jeszcze bardziej ograniczono niechciane opóźnienia.

5. Wiele wejść/wyjść umożliwiających różne konfiguracje

Przełączanie między dwoma DJami to teraz pestka, dzięki dwóm portom USB do podłączenia komputera PC/Mac.DDJ-1000 ma cztery wejścia dla urządzeń zewnętrznych, do których można podłączyć zewnętrzne odtwarzacze DJ oraz analogowe gramofony. Dodatkowo, kontroler wyposażono w dwa wejścia mikrofonowe. Możesz nawet używać DDJ-1000 jako samodzielnego miksera, bez konieczności podłączania komputera.

6. Pozostałe właściwości

· Wielokolorowe Pady – podświetlane pady pozwalają uruchamiać Hot Cues, Pad FX, Beat Jump, Sampler oraz tryb Keyboard Mode

· Dostosowywanie oporu tarcz – regulacja siły oporu tarcz JOG

· Advanced Super Fast Search – szybko wyszukuj dowolną pozycję w utworze

· Page – przełączaj bank Hot Cues między pozycjami 1-8 i 9-16

· Key Shift oraz Key Sync – dedykowane przyciski dla funkcji regulacji tonu

· Sound Color FX – wzbogać swoje utwory o cztery efekty FX znane z mikserów DJM

· Aluminiowo-akrylowy panel górny

· Lekki i łatwy w transporcie

· rekordbox dvs ready – wymaga pakietu rekordbox dvs Plus Pack i dedykowanej, winylowej płyty kontrolnej (obydwa sprzedawane oddzielnie)


Dane:


- pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz,
- szygnał/szum: 112 dB (USB),
- wejścia: Line/Phono x2, Line x2, Mic x2 (1x Combo XLR/Jack, 1x Jack),
- wyjścia: Master (XLR, RCA), Booth Out (TRS Jack), Phones (1x 6.3mm Jack, 1x 3.5mm Jack),
- 2x USB typ B,
- wymiary: 708 x 361,5 x 73,4 mm,
- waga: 6 kg.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie