• PioneerDJ DDJ-1000SRT 4 kanałowy kontroler pod Serato DJ

Symbol: DDJ-1000SRT
Brak towaru
8888.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201241726

Kontroler PioneerDJ DDJ-1000SRT to 4-kanałowy kontroler pod Serato DJ Pro 

 

Będziesz cieszyć się pełnowymiarowymi kołami jog o niskim opóźnieniu,a dzięki wyświetlaczowi Jog Display, który pokazuje ważne informacje o ścieżce pośrodku każdego koła jog, możesz skoncentrować się na tłumie, a nie na laptopie.

 

Buduj emocje na parkiecie i twórz ogromne krople za pomocą 4 Sound Color FX i 14 Beat FX. DDJ-1000SRT jest dostarczany z bezpłatnym kuponem na Pitch 'n Time DJ, umożliwiając kreatywność dzięki zaawansowanym funkcjom związanym z kluczami. Dzięki wielu wejściom i wyjściom możesz ulepszyć konfigurację, podłączając urządzenia zewnętrzne, takie jak CDJ, DDJ-XP1 lub gramofony. Ten kontroler Serato DJ Pro przeniesie Twoje występy na wyższy poziom.

 

DUŻE KOŁO JOG I MAGVEL FADER

Skreczowanie staje się intuicyjne dzięki pełnowymiarowym kołom jog, dla których można ustawić preferowany poziom oporu za pomocą funkcji Jog Adjust i suwakowi MAGVEL FADER. Bardzo trwały, wytrzymujący 10 milionów ruchów, MAGVEL FADER ułatwia wykonywanie zawiłych występów.

 

UKŁAD W STYLU KLUBOWYM

Układ przycisków i pokręteł na kontrolerze Serato DJ Pro jest taki sam, jak na sprzęcie didżejskim NXS2 klasy klubowej. Z tego powodu przejście z tej konfiguracji i sprzętu na stosowany w kabinach didżejskich jest bardzo proste.

 

WYŚWIETLACZ KOŁA JOG

Obserwuj wszystkie potrzebne informacje na w pełni kolorowym ekranie LCD o wysokiej rozdzielczości w środku każdego z kół jog. Monitoruj czas odtwarzania, BPM, pozycję odtwarzania i wiele więcej. Ta funkcja jest łatwa w użyciu dzięki wyświetlaczowi odpowiadającemu interfejsowi użytkownika Serato DJ Pro.

 

PROFESJONALNE EFEKTY FX

Poprawiaj utwory wykorzystując 4 popularne funkcje Sound Color FX – Pitch, Filter, Dub Echo i Noise z naszych mikserów didżejskich serii DJM i popraw kreatywność dzięki 14 Beat FX. Możesz natychmiast skontrolować wartość BPM oraz nazwę wybranego efektu FX dzięki dedykowanemu ekranowi Beat FX.

 

 

DDJ-1000SRT ma 4 wejścia zapewniając doskonałą elastyczność i możliwość podłączenia do odtwarzaczy CDJ lub gramofonów analogowych i użycie jako wolnostojący mikser didżejski. Można również podłączyć go bezpośrednio do głośników PA i mikrofonów dzięki wejściu Booth i 2 wejściom Master, oraz 2 wejściom mikrofonowym (MIC).

 

 

Co jest w pudełku

DDJ-1000SRT

Zasilacz sieciowy

Przewód zasilający

Kabel USB

Skrócony przewodnik

Kupon na rozszerzenie Serato DJ Pro

 

Specyfikacja DDJ 1000SRT

Szerokość 708 mm

Wysokość 73,4 mm

Głębokość 361,4 mm

Ciężar 6 kg

Karta dźwiękowa 24 bit/44,1 kHz

Zakres częstotliwości 20 - 20000 Hz

Współczynnik sygnału do szumu 112 dB

Zniekształcanie < 0,002 % (USB)

Wejścia

2 LINE (RCA)

2 PHONO/LINE (RCA)

2 MIC (XLR i wtyczka 1/4 cala TRS, wtyczka 1/4 cala TRS)

USB

2 porty USB B

Wyjścia

2 MASTER (XLR, RCA)

1 KABINA (wtyczka 1/4 cala TS)

2 PHONES (wtyckza 1/4 cala stereo jack, 3,5 mm stereo mini jack)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie