• PioneerDJ DDJ-REV1 kontroler DJ do skreczowania Serato DJ Lite

Symbol: DDJREV1
1399.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Bardzo mała
EAN 4573201242440

Zamówienie telefoniczne: 22 357 66 77

DDJ-REV1 2-kanałowy kontroler DJ-ski do skreczowania do Serato DJ Lite 


Seria DDJ-REV to nowa gama kontrolerów DJ-skich z układami emulującymi profesjonalny mikser DJM-S + konfigurację gramofonów PLX, w tym specjalistyczne funkcje dla DJ-ów grających w formacie otwartym i scratch. Po raz pierwszy w kontrolerze Pioneer DJ suwaki tempa zostały przeniesione na górę sekcji deck i obrócone poziomo, aby emulować gramofony PLX ustawione w konfiguracji battle. Pady Performance zostały umieszczone w sekcji miksera wraz z padami Lever FX, dokładnie tam, gdzie znajdują się w mikserach serii DJM-S, umożliwiając energiczną zmianę brzmienia podczas występów.

Znajdziesz mnóstwo miejsca na doskonalenie techniki miksowania i scratchowania na kołach jog, które są zauważalnie większe niż w poprzednich podobnych kontrolerach. Jeśli myślisz o rozpoczęciu miksowania i scratchowania w turniejach - a także o streamowaniu swoich setów - DDJ-REV1 to idealny zestaw, z którym możesz rozpocząć swoją przygodę.

 

Od razu możesz się bawić i łatwo scratchować swoją muzykę z pomocą Tracking Scratch. Ta poręczna po cichu cofa utwór z powrotem do punktu kontrolnego, gdy przekręcisz pokrętło jog do tyłu lub podniesiesz rękę – dzięki czemu nie musisz „domykać” suwaka i szukać odpowiedniego momentu na ścieżce, aby ponownie zacząć skreczować. Wystarczy wybrać tryb Tracking Scratch Pad, wcisnąć pad Performance Pad, aby wybrać wzór Scratch Crossfader Cut, a następnie rozpocząć przekręcanie koła jog. Możesz również użyć Performance Pads na kontrolerze, aby natychmiast wyzwolić swoje ulubione próbki lub utwory, które załadowałeś do Scratch Bank w Serato DJ Lite - wcześniej dostępne tylko w Serato DJ Pro - a dzięki Deck 3/4 Control, możesz odtwarzać dźwięki ze wszystkich 4 decków w oprogramowaniu.

Gdy poczujesz się gotowy do przesyłania swoich setów do znajomych i followersów, możesz łatwo włączyć mowę i wokale, jeśli podłączysz mikrofon do kontrolera. Nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznej karty dźwiękowej lub miksera - dźwięk trafia bezpośrednio do laptopa i do streamu.

 

Ekskluzywna oferta startowa: Ciesz się 3 miesiącami TIDAL HiFi za darmo

Streaming z TIDAL w Serato DJ Lite daje Ci dostęp do nieskończonej biblioteki muzycznej na najwyższym dostępnym poziomie jakości dźwięku. Dzięki tej ograniczonej w czasie ofercie startowej, DJ otrzyma unikalny kod ważny na 3 darmowe miesiące TIDAL HiFi po podłączeniu DDJ-REV1 do Serato DJ Lite po raz pierwszy.

( przed zakupem skontaktuj się z nami czy promocja jest dalej aktywna )

 

CECHY PRODUKTU:

Zupełnie nowy układ: Graj intuicyjnie 

Poznaj interfejs zaprojektowany do emulowania 2 gramofonów PLX i miksera z serii DJM-S - rodzaju konfiguracji używanej przez profesjonalnych DJ-ów.

 

    • Układ w stylu battle

Dzięki nowemu układowi elementów sterujących DDJ-REV1 ma mnóstwo miejsca na doskonalenie technik miksowania i skreczowania. Suwaki tempa mają 60 mm, czyli są dłuższe niż te w DDJ-SB3 – co daje większą kontrolę – i ustawione są poziomo nad deckami, a pady Performance Pads zostały przeniesione do sekcji miksera, dzięki czemu można intuicyjnie łączyć efekty, odpalać sample i skreczować utwory.

 

    • Większe koła jog

Im większe koła, tym łatwiejsze jest skreczowanie. Koła jog DDJ-REV1 są tej samej wielkości, co koła DDJ-SR2, naszego popularnego kontrolera z wyższej półki.

 

    • Lever FX

Dynamicznie urozmaicaj brzmienie muzyki za pomocą funkcji Lever FX. Możesz przesunąć dźwignie efektów w dół i przytrzymać je, aby uruchamiać efekty z Serato DJ Lite w krótkich seriach lub przesunąć dźwignie w górę, aby zablokować efekty, zwalniając ręce do skreczowania lub przeglądania utworów.

 

    • Tracking Scratch: Pomoc podczas skreczowania

Funkcja Tracking Scratch po cichu cofa utwór z powrotem do punktu kontrolnego, gdy przekręcisz pokrętło jog do tyłu lub podniesiesz rękę – dzięki czemu nie musisz „domykać” suwaka i szukać odpowiedniego momentu na ścieżce, aby ponownie zacząć skreczować.    Wystarczy wybrać tryb Tracking Scratch Pad, wcisnąć pad Performance Pad, aby wybrać wzór Scratch Crossfader Cut, a następnie rozpocząć przekręcanie koła jog.

 

    • Miksowanie audio z mikrofonu: Łatwo dodaj swój głos podczas streamowania

Po raz pierwszy w kontrolerze Pioneer DJ z tej półki cenowej, główny wyjściowy sygnał audio miksowany jest z sygnałem z mikrofonu, jeśli został podłączony. Oznacza to, że nie potrzebujesz żadnego zewnętrznego sprzętu, takiego jak karta dźwiękowa czy oddzielny mikser, aby dodać komentarz lub wokal do swojego setu i przekierować go przez komputer. Cały sygnał przesyłany jest do Serato DJ Lite, dzięki czemu można go stamtąd streamować.

 

    • Integracja z Serato DJ Lite: Korzystaj z darmowego oprogramowania bez ograniczeń

Tuż po pobraniu Serato DJ Lite na PC-ta/maca możesz po prostu podłączyć DDJ-REV1 za pomocą dostarczonego kabla USB i rozpocząć DJ-owanie. Ciesz się dotykowym sterowaniem różnymi funkcjami i efektami w tym programie, manipulując przyciskami, pokrętłami, suwakami i kołami jog na kontrolerze.

Dzięki trybowi padów Scratch Bank możesz natychmiast załadować sample z dźwiękiem skreczowania z 4 banków przypisanych w Serato DJ Lite lub Pro, wciskając specjalny przycisk Scratch Bank.

 

Inne funkcje:

    • Sterowanie deckami 3/4: Odtwarzanie utworów i dźwięków załadowanych na dowolny z 4 decków w Serato DJ Lite.

    • Kompatyilność z Serato DJ Pro: Wznieś się na nowe wyżyny dzięki bezpłatnej wersji Serato DJ Pro (płatny stały upgrade sprzedawany oddzielnie)

 

DDJ-REV1 specyfikacja techniczna

 • Oprogramowanie : Serato DJ Lite, Serato DJ Pro (license/subscription not included)
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • Stosunek S/N : 103 dB(USB)
 • Całkowite zniekształcenia : 0.005%
 • Wejście 
 • MIC x 1 (gniazdo 1/4” TS)
 • Wyjście
 • MASTER x 1 (RCA x 1) 
 • HEADPHONES x 1 (3.5-mm stereo mini gniazdo x 1)
 • USB: USB Type-B x 1
 • Zasilanie: Zasilanie przez magistralę USB typ-B 
 • Zużycie prądu: 5V 500mA
 • Wymiary (szer x gł x wys) : 526.0 × 255.5 × 59.2 mm / 20.7” × 10.06” × 2.33”
 • Waga : 2.1 kg / 4.6 lb
 • Akcesoria: Kabel USB 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie