• PioneerDJ DDJ-XP1 kontroler DJ

Symbol: DDJ-XP1

Pioneer kontroler DDJ-XP1 dla rekordbox™ dj oraz rekordbox dvs - autoryzowany dealer Pioneer Dj

Brak towaru
1189.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

Pioneer kontroler DDJ-XP1 

Pioneer DJ stworzył nowy DJski kontroler dla rekordbox dj i rekordbox dvs: DDJ-XP1. Dzięki jego 32 wielokolorowym padom kontrolnym, DDJ-XP1 pozwoli Ci stworzyć jeszcze bardziej kreatywne sety i w pełni wykorzystać najnowsze funkcje z nowej wersji oprogramowania rekordbox dj i rekordbox dvs, która powstała tuż po opublikowaniu nowej wersji rekordbox (wersja 5.0). Aktualizacja przyniosła między innymi bardziej intuicyjny interfejs graficzny, a rekordbox dj zyskał nowe funkcje: Key Shift oraz Keyboard Mode.

 

 

Dołączenie DDJ-XP1 do Twojego zestawu DJskiego, otworzy przed Tobą nowe, kreatywne możliwości - bez względu na to czy używasz nowoczesnych odtwarzaczy DJskich, czy tradycyjnych gramofonów przez DVS. Używaj w wygodny sposób funkcji Hot Cue, Pad FX, Beat Jump, Samplera, Beat Loop oraz nowych: Key Shift i Keyboard Mode. 

 

Nowa wersja rekordbox (ver 5.0) pozwala także na korzystanie z rekordbox na popularnym mikserze DJM-S9. Teraz, możesz podłączyć go do komputera PC/Mac za pomocą jednego przewodu USB i korzystać z rekordbox dj i rekordbox dvs. 

 

Nowy kontroler DDJ-XP1 będzie dostępny w sprzedaży już we wrześniu 2017.

 

 

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI DDJ-XP1 ORAZ REKORDBOX VER 5.0

 

1. Stworzone dla rekordbox dj/dvs

Wytrzymała obudowa kryje przyciski i pady rozmieszczone w niezwykle intuicyjny sposób, tak aby korzystanie z najnowszych funkcji rekordbox dj było jeszcze prostsze. Użyj górnej sekcji, aby kontrolować tonację i synchronizację beatów oraz aby wybierać utwory. Dolna sekcja składa się z 32 wielokolorowych padów (po 16 na każdego z dwóch decków rekordbox dj). Steruj w dynamiczny sposób wybranymi kombinacjami efektów dotykając slider Slide FX i przesuwając palcem w górę i w dół.  

 

 

2. Korzystaj z nowych funkcji rekordbox dj/dvs 

Aby pomóc Ci w oswojeniu się z nowymi funkcjami rekordbox dj i rekordbox dvs, rozkład funkcji w nowej wersji programu rekordbox został odświeżony. Teraz, możesz także personalizować wielkość czcionki w oknie przeglądania utworów, aby znaleźć ulubione piosenki jeszcze szybciej. Przyszłościowy silnik oprogramowania KORETECH, wraz z jego znacząco poprawionym algorytmem przetwarzania audio/video czyni rekordbox wyjątkowo stabilnym i skutecznym.

 

Użyj kontrolera DDJ-XP1 aby intuicyjnie obsługiwać wszystkie funkcje rekordbox dj i rekordbox DVS Plus Pack, łącznie z:

Key Shift

Miksuj dowolne utwory w pełnej harmonii, zmieniając ich tonację w górę lub w dół. Key Sync automatycznie zmienia tonację utworu, tak by pasowała do drugiego. W każdej chwili możesz powrócić do oryginalnej tonacji wciskając przycisk Key Reset.

 

Keyboard

Wybierz Hot Cue lub stwórz nowy, a następnie użyj 15 padów przypisanych do danego decka, aby wywoływać ten punk Hot Cue w różnych tonacjach. Użyj tej funkcji, żeby improwizować za pomocą dźwięków i tworzyć nowe brzmienie, zupełnie jakbyś grał na keyboardzie.

 

Edytor Padów

Personalizuj 32 pady przydzielając je do ulubionych trybów oraz funkcji. Przykładowo użyj ośmiu z nich do funkcji Hot Cue, a pozostałych używaj do odtwarzania sampli. 

 

Silent Cue

Gdy korzystasz z rekordbox dvs z tradycyjnym gramofonem, uruchom funkcję Silent Cue. Dzięki niej, po uruchomieniu tradycyjnego gramofonu utwór będzie od razu odtwarzany w prawidłową prędkością – bez początkowego, zwolnionego dźwięku. 

 

 

3. DJM-S9 – teraz działa także z rekordbox dj/dvs

Nowa aktualizacja rekordbox przyniosła także kompatybilność z naszym popularnym mikserem DJM-S9 (rekordbox dj i rekordbox dvs). 

 

4. Licencja rekordbox dj i rekordbox dvs w zestawie

Odtwarzaj utwory z komputera PC/Mac od razu po rozpakowaniu DDJ-XP1 z pudełka. Dostarczamy go wraz z licencją naszego profesjonalnego oprogramowania rekordbox dj i rekordbox dvs Plus Pack (obie warte 248 Euro). Dzięki temu, możesz go używać z DJskimi odtwarzaczami oraz tradycyjnymi gramofonami (po dokupieniu dedykowanej winylowej płyty kontrolnej sprzedawanej oddzielnie). 

 

DDJ-XP1 SPECYFIKACJA

Zasilanie

DC 5 V

Masa 

1.5 kg

Wymiary

333 mm x 237 mm x 44 mm

 

rekordboxTM SPECYFIKACJA

Windows

Windows 10, 8.1, 7 (najnowszy service pack)

Mac

macOS Sierra 10.12 (zaktualizowany do najnowszej wersji),

OS X 10.11, 10.10 (zaktualizowany do najnowszej wersji)

CPU

Intel® processor Core™ i7, i5, i3

Intel® processor Core™ 2 Duo 2.0 GHz lub wyższy

Pamięć

4GB lub więcej RAM

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie