• PioneerDJ DDJ-XP2

Symbol: DDJXP2
Brak towaru
1669.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201241740

PioneerDJ kontroler DDJ-XP2 dla Rekordbox DJ i Serato DJ Pro. Szybki i wytrzymały kontroler sprawi, że w pełni wykorzystasz potencjał najnowszych wersji obu tych programów.

 

 

Ulepsz swoje sety z nowym DDJ-XP2. Niezależnie od tego, czy korzystasz z rekordbox dj czy Serato DJ Pro, możesz wykorzystywać nowe funkcje z najnowszych wersji obu tych programów. DDJ-XP2 powiększa możliwości swojego poprzednika - DDJ-XP1, ale odziedziczył po nim wszystkie zalety: wytrzymałą konstrukcję, jakość wykonania i intuicyjne rozmieszczenie funkcji.

 

Korzystaj z 32 solidnych, wielokolorowych padów funkcyjnych (16 na każdy deck) i ciesz się ich błyskawiczną reakcją. Stabilna konstrukcja z antypoślizgową, gumową obudową pozwala na naprawdę żywiołowe granie. Dodaj kreatywnego polotu swoim setom, dzięki sterowaniu funkcjami Key Shift oraz Key Sync w kompatybilnych programach, a także dynamicznie wprowadź wybrany efekt za pomocą dotykowego slidera (Slide FX).

 

DDJ-XP2 obsługuje nowe tryby padów, które pojawiły się w rekordbox dj oraz Serato DJ Pro. Skorzystaj z trybu Transport, który przypisuje padom funkcje, takie jak: PLAY, PAUSE, CUE, PITCH UP/DOWN. I po raz pierwszy w historii wykorzystaj aż 16 padów do kontrolowania jednego trybu w Serato DJ Pro. Dotychczas mogłeś to robić maksymalnie ośmioma padami funkcyjnymi.

 

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z miksera DJM-S9 ucieszy Cię fakt, że DDJ-XP2 odzieciczył po nim sekcję loopowania. To niewielkia zmiana, która jednak sprawi, że granie będzie bardziej komfortowe, a Ty będziesz się czuł pewnie. Ponadto nowa funkcja Silent Cue w Serato DJ Pro działa w taki sam sposób, jak istniejąca już od jakiegoś czasu funkcja dla rekordbox dvs (w zestawie klucz licencyjny) - umożliwiając ciche odtwarzanie ścieżek przy otwartych suwakach miksera i wyzwalanie ich natychmiast z punktów Hot Cue.

 

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI DDJ-XP2 

 

1. Kompatybilność z rekordbox dj i Serato DJ Pro 

Korzystaj z DDJ-XP2 razem z Twoim ulubionym oprogramowaniem DJ: rekordbox dj lub Serato DJ Pro. Możesz łatwo wyzwalać popularne funkcje, jak Hot Cues, Beat Jump czy Slicer. 

 

2. Szybki, solidny i mobilny

Włóż całą swoją energię w występy, a DDJ-XP2 poradzi sobie ze wszystkim. Solidna konstrukcja i antypoślizgowa gumowa obudowa, zaprojektowane są tak, aby wytrzymać energiczne bębnienie palcami na 32 dotykowych, wielokolorowych padach. Górna sekcja pozwala na kontrolę tonacji, czy wybór utworów.

 

3. Slide FX

Dynamicznie kontroluj wybrany efekt za pomocą dotykowego slidera. Wystarczy przesunąć palcem w górę lub w dół. 

 

4. Po raz pierwszy: 16-padowa obsłua w Serato DJ Pro 

DDJ-XP2 jako pierwszy wprowadza tryby padów, które wspierają aż 16 padów na deck. Tryby przypisują po osiem padów do dwóch różnych funkcji np. Tryb Hot Cue oraz Sampler, więc możesz wyzwalać Hot Cues oraz sample w tym samym czasie, bez zmieniania trybów. Pozostałe nowe tryby: 

 

PAD MODE 1: Tryb Hot Cue i Sampler 

PAD MODE 2: Tryb Auto Loop

PAD MODE 3: Tryb Slicer i Sampler

PAD MODE 4: Tryb zapisanych pętli i ręcznych pętli

PAD MODE 5: Tryb Pitch Play 

PAD MODE 6: Tryb Roll

PAD MODE 7: Tryb Slicer Loop i Sampler

PAD MODE 8: Transport mode and Beatgrid Edit mode

 

5. Nowy tryb Transport w rekordbox dj

Tryb Transport znany w Serato DJ Pro jest teraz dostępny także w rekordbox dj. Umożliwia używanie padów do kontrolowania funkcji takich jak Play, pause, cue, pitch up/down – i innych.

 

6. Wsparcie dla Silent Cue w Serato DJ Pro  

Jeśli używasz rekordbox dvs (w zestawie klucz licencyjny) lub Serato DJ Pro, włącz Silent Cue, a deck zostanie wyciszony. Oznacza to, że możesz (słysząc go w słuchawkach) przygotowywać kolejny utwór przy otwartych suwakach miksera i szybko włączyć je do seta przyciskając Hot Cue bez konieczności dotykania suwaków.

 

Pozwala to uniknąć przyspieszenia dźwięku muzyki, gdy gramofon zaczyna się obracać. Po prostu wybierz Hot Cue, a następnie wciśnij play na decku, a zabrzmi to tak samo, jak uderzenie Cue w odtwarzaczu CDJ.

 

7. Pozostałe

Sekcja Loop znana z DJM-S9 – łatwa kontrola pętli

Zasilany przez USB – nie potrzebujesz zasilacza

Licencja rekordbox dj i rekordbox dvs w zestawie – Normalnie warte €248

Kensington lock – Zabezpieczenie kontrolera

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie