• PioneerDJ DJM-250 MK2 2 kanałowy DJ mixer

Symbol: DJM-250MK2

Pioneer DJM-250 MK2 - autoryzowany dealer Pioneer Dj

Brak towaru
1889.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201240804

Pioneer DJM-250 MK2 

Mixer Pioneer DJM-250MK2 odziedziczył niektóre profesjonalne funkcje popularnego flagowego mixera DJM-900NXS2, takie jak crossfader Magvel i filtr Sound Color FX. Bezproblemowe sterowanie, przejrzysta konstrukcja i dedykowane izolatory 3-pasmowe pozwalają na bezproplemowe mixowanie i scratch.

 

Instynktowne miksowanie dzięki funkcjom wysokiego poziomu

DJM-250MK2 ma kilka profesjonalnych funkcji z popularnego modelu DJM-900NXS2, na przykład crossfader Magvel i filtr Sound Color FX. Proste regulatory, przejrzysty układ oraz dedykowane izolatory 3-pasmowe pozwalają na instynktowne miksowanie i scratchowanie.

 

Technologia ditheringu tego miksera daje ciepły dźwięk wysokie jakości ze źródeł analogowych oraz cyfrowych. Ponadto wbudowana karta dźwiękowa pozwalana na podłączenie miksera do komputera PC/Mac i używanie rekordbox do występów z CDJs. Podłącz DJM-250MK2 do gramofonów i korzystaj z rekordbox w połączeniu z naszym winylem kontrolnym, aby scratchować i miksować pliki cyfrowe zapisane na swoim komputerze.

 

Kluczowe cechy

Wyraźny układ i fadery Magvel

Wyraźny układ dolnej połowy DJM-250MK2’ daje swobodę wykonywania skomplikowanych technik skreczowania. Zastosowane przez nas solidne crossfadery Magvel Fader zapewniają bezproblemową kontrolę w długim okresie użytkowania. 2 metalowe wałki stanowią podparcie pokręteł fadera, podczas gdy bezstykowy system magnetyczny zaprojektowano tak, aby wytrzymał miliony ruchów.

 

Płynne miksowanie

Precyzyjne, płynne miksowanie jest proste dzięki wykorzystaniu faderów kanałowych miksera, a 3-pasmowe izolatory dodają precyzji w zakresie wysokich, średnich i niskich częstotliwości. Możesz użyć ich, aby całkowicie wyeliminować każdy zakres częstotliwości po obróceniu pokrętła do oporu w lewo.

 

Flagowy efekt FX filtra

Każdy kanał jest wyposażony we własny dedykowany filtr Sound Color FX, funkcję odziedziczoną po mikserze DJM-900NXS2. Po prostu obróć pokrętło na każdym z kanałów, aby zastosować filtr, obróć pokrętło parametrów, aby ustawić fakturę i grać z rezonansem i napięciem.

 

Wbudowana karta dźwiękowa USB

Podłącz DJM-250MK2 do komputera PC/Mac za pomocą jednego kabla USB. Połączenie USB obsługuje wejście i wyjście dźwiękowe, dzięki czemu możesz nagrywać swoje miksy na dysk twardy komputera.

 

Funkcje występu (Performance)

Funkcje sceniczne programu rekordbox można odblokować, po prostu podłączając urządzenie do komputera PC/Mac. W przypadku subskrypcji planu kreatywnego możliwa jest synchronizacja z biblioteką w chmurze, pozwalająca na bezproblemowe zarządzanie biblioteką na wielu urządzeniach i łatwe tworzenie niestandardowych wersji ścieżek w trybie edycji.

 

Sterowanie DVS

W pełni wykorzystuj oferowane przez rekordbox sterowanie DVS o niskiej latencji, umożliwiające intuicyjny, bezproblemowy scratching

 

 

Dołączone oprogramowanie DJ

rekordbox dj

rekordbox dvs

W komplecie:

Kabel zasilający

Zasilacz sieciowy

Kabel USB

Karta kluczy licencji (rekordbox dj, rekordbox dvs)

 

Specyfikacja:

Szerokość - 230 mm

Wysokość - 108 mm

Głębokość - 320 mm

Zakres częstotliwości: 20 - 20000 Hz

Częstotliwość próbkowania: 48 kHz

Przetwornik A / D 24 bit

Konwerter D / A 24 bit

Zniekształcenie

<0,005% (LINE)

Zasilacz

Zasilacz DC 12 V

Pobór energii: 600 mA

Kanały: EQ / ISO 3 pasmowe

Zakres EQ / ISO -∞ ~ +6 dB

Kanały:2

Efekty:

Sound Color FX

Filtr

 

Wejścia

3 LINE (RCA)

2 PHONO (RCA)

1 MIC (1/4 cala TS Jack)

USB

1 port USB B

Wyjścia

1 MASTER (XLR)

1 MASTER (RCA)

2 MONITOR HEADPHONE (1/4 calowy Jack, mini-jack)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie