• PioneerDJ DJM-450 2-kanałowy DJ mixer

Symbol: DJM-450
Brak towaru
3549.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD PRZEDPŁATA 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201240651

Pioneer DJ DJM-450:

Kompaktowy mikser audio w wbudowanym interfacem audio obsługującym Recordbox DJ. Pioneer DJM-450 to dwukanałowy mikser audio czerpiący najlepsze rozwiązania z topowych rozwiązan DJM-900NXS2 charkteryzujący się bardzo kompaktową formą. Mikser posiada potencjometry firmy Magvel klasyczny EQ oraz rozbudowany efektor z algorytmami znanymi z większych mikserow czyli SounColourFX oraz Beat FX z kontrolą paretrów efektu. 24 bitowa architektura miksera powoduje że mikser ma ciepły najwyższej jakości dzwięk zarowno z analogowych jak i cyfrowych żródeł sygnalu. DJM-450 to wbudowany wysokiej klasy interface audio USB który umożliwia pracę z systemami DVS. W zestawie z mikserem otrzymujemy licencję na oprogramowanie Recordbox DJ - czyli pelnego programu DVS firmy Pioneer.


 

 

Dzięki funkcjom i stylistyce wzorowanej na DJM-900NXS2, ten 2-kanałowy mikser jest idealnym uzupełnieniem wszystkich naszych odtwarzaczy wielofunkcyjnych lub gramofonów. Fader Magvel połączony z płynnym korektorem i krzywymi fadera kanałów zapewnia pewne wyczucie podczas miksowania. Sound Colour FX i Beat FX z regulacją parametrów stwarzają nowe kreatywne możliwości. Dzięki 64-bitowemu cyfrowego przetwornikowi sygnału będziesz cieszyć się ciepłym dźwiękiem wysokiej jakości z analogowych i cyfrowych źródeł dźwięku.

 

DJM-450 jest kompatybilny z rekordbox, co pozwala wykorzystywać w pracy DJ-a utwory przechowywane na komputerze PC/Mac podczas używania talerzy obrotowych i naszej kontrolnej płyty winylowej (w sprzedaży oddzielnie)

 

Kluczowe cechy:

 

Profesjonalny układ

Miksowanie DJM-450 wydaje się instynktowne dzięki konstrukcji układu, który dziedziczy elementy profesjonalnego miksera DJM-900NXS2.

 

Płynniejsze miksowanie

Izolator EQ umożliwia wyrównoważanie wysokich, średnich i niskich częstotliwości na każdym z kanałów. Wybierz preferowany poziom EQ lub użyj izolatora, aby całkowicie wyeliminować każde pasmo EQ i uzyskać idealny miks.

 

Solidne crossfadery

Zastosowane przez nas solidne crossfadery Magvel Fader zapewniają bezproblemową kontrolę w długim okresie użytkowania. Dwa metalowe wałki stanowią podparcie pokręteł crossfadera, podczas gdy bezstykowy system magnetyczny zaprojektowano tak, aby wytrzymał miliony występów.

 

Profesjonalne efekty FX

Zastosuj 8 różnych rodzajów efektów Beat FX – Delay, Echo, Spiral, Reverb, Trans, Flanger, Pitch i Roll – w synchronizacji z BPM. Możesz też uaktywnić 4 efekty specjalne Sound Colour FX o jakości studyjnej – Dub Echo, Sweep, Noise i Filter – i używać pokrętła sterowania parametrów, aby zapewnić większą kreatywność miksów.

 

Funkcje występu (Performance)

Funkcje sceniczne programu rekordbox można odblokować, po prostu podłączając urządzenie do komputera PC/Mac. W przypadku subskrypcji planu kreatywnego możliwa jest synchronizacja z biblioteką w chmurze, pozwalająca na bezproblemowe zarządzanie biblioteką na wielu urządzeniach i łatwe tworzenie niestandardowych wersji ścieżek w trybie edycji.

 

Sterowanie DVS

W pełni wykorzystuj oferowane przez rekordbox sterowanie DVS o niskiej latencji, umożliwiające intuicyjny, bezproblemowy scratching. 

SPECYFIKACJA:

 
DVS Control - rekordbox dvs
Oprogramowanie: rekordbox dj - rekordbox dvs
Wymiary: 230 mmx 108 mm x 320 mm
Pasmo przenoszenia - 20 - 20,000 Hz
Częstotliwość próbkowania - 48 kHz
A/D - 24 bit
D/A - 24 bit
S/N Ratio - 94 dB
Zniekształcenia - < 0.005 % (LINE)
EQ/ISO - 3 band
EQ/ISO Range - 3-band EQ: -26 dB ~ +6 dB / 3-band isolator: -∞ ~ +6 dB
Liczba kanałow - 2
Sound Colour FX - Dub Echo, Sweep, Noise, Filter
Beat FX -Delay, Echo, Spiral, Reverb, Trans, Flanger, Pitch, Roll
Crossfader - Magvel Fader
Mic - 1/4-inch TRS Jack
Wejścia - 3 LINE (RCA), 2 PHONO (RCA), 1 MIC (1/4 inch Jack)
Wyjścia -1 MASTER (XLR), 1 MASTER (RCA), 2 HEADPHONE MONITOR (1/4 inch Jack, mini-jack)
USB - 1 USB B port, 1 USB A port

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie