• PioneerDJ DJM-750 mk2 4- kanałowy DJ mixer

Symbol: DJM750MK2

Mixer Pioneer DJM-750 MK2

Brak towaru
5149.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

 

Mixer Pioneer DJM-750 MK2 to klasyczny 4 kanałowy mikser DJ-ski który swoim wyglądem i możliwościami nawiązuje to flagowego modelu PioneerDJ DJM-900NXS2. Klasyczna konstrukcja i przejrzysta budowa zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę. 

Nowy DJM-750 MK2 wyposażono w nową jednostką efektów Boost Colur FX z dodatkową warstwą Beat FX mogąc pracować jednocześnie. Oznacza to że użytkownik ma dostęp do 13 dodatkowych efektów, w tym nowego Vinyl Break, z pomocą jednego dedykowanego encodera Level Depth odpowiadającego za nasycenie efektu.

 

 

Zacznij przygodę, pracę DJa z DJM-750MK2, 4-kanałowym mikserem, w którym główne funkcje i elementy stylistyczne są wzorowane na DJM-900NXS2, co tworzy klubową konfigurację w połączeniu z naszymi profesjonalnymi odtwarzaczami wielofunkcyjnymi CDJ lub XDJ.

 

Na DJM-750MK2 można spójnie wykonywać miksy dzięki płynnym krzywym na korektorach i faderach kanałów. Crossfader Magvel pochodzący z modelu DJM-900NXS2 zapewnia precyzję odpowiedzi oraz pewność wyczucia nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych technik scratchowania.

 

Kluczowe cechy

Profesjonalny układ

Miksowanie DJM-750MK2 wydaje się instynktowne dzięki układowi z 4 kanałami i wyświetlaczowi, który czerpie z rozwiązań profesjonalnego miksera DJM-900NXS2, umożliwiając wykonywanie ćwiczeń w warunkach klubowych.

 

Pro FX ze szczegółową kontrolą

Dodaj faktury i klasy do miksów dzięki profesjonalnym efektom FX odziedziczonym po DJM-900NXS2. 2 efekty łączą Sound Color FX i Beat FX – w tym FX Frequency – dając swobodę kreatywności w przetwarzaniu dźwięku, jednocześnie cały czas umożliwiając zachowanie kontroli.

 

Niezależne wysyłanie/powrót

Wybierz jedno złącze spośród złączy Aux lub wstaw wysyłanie/powrót, aby podłączyć różne rodzaje urządzeń FX na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS takich jak, aplikacje FX, syntezatory i samplery i łącz je z wewnętrznymi efektami FX miksera. Proste połączenie USB zapewni wysokiej jakości dźwięk, który można wydajnie nagrywać i łatwo zarchiwizować za pośrednictwem aplikacji DJM-REC na iPhonie lub iPadzie.

 

Profesjonalna jakość dźwięku

Bez względu na to, czy odtwarzasz z cyfrowych czy analogowych źródeł dźwięku, generowany jest wysokiej jakości dźwięk za pomocą 64-bitowego procesora sygnału cyfrowego i technologii ditheringu.

 

Płynne EQ i fadery

EQ i fadery kanałowe na krzywych funkcji DJM-750MK2 są odpowiednikami tych stosowanych w DJM-900NXS2, co również zainspirowało crossfader Magvel. Ten ostatni jest płynny, dokładny i trwały wytrzymując ponad 10 milionów ruchów, a jego zwłoka odcięcia została udoskonalona, aby zapewnić pewniejsze i bardziej responsywne działanie.

 

Funkcje występu (Performance)

Funkcje sceniczne programu rekordbox można odblokować, po prostu podłączając urządzenie do komputera PC/Mac. W przypadku subskrypcji planu kreatywnego możliwa jest synchronizacja z biblioteką w chmurze, pozwalająca na bezproblemowe zarządzanie biblioteką na wielu urządzeniach i łatwe tworzenie niestandardowych wersji ścieżek w trybie edycji.

 

Sterowanie DVS

W pełni wykorzystuj oferowane przez rekordbox sterowanie DVS o niskiej latencji, umożliwiające intuicyjny, bezproblemowy scratching. 

W pakiecie z mikserem jest klucz licencyjny do programu Rekordbox DJ i DVS

oraz 

Power cord

USB cable

Operating Instructions (Quick Start Guide)

License key card

 

Specifications

Width 320 mm

Height 107.9 mm

Depth 387.9 mm

Weight 6.6 kg

 

Frequency Range 20 - 20000 Hz

Sampling Rate 48 kHz

A/D Converter 32 bit

D/A Converter 32 bit

S/N Ratio Line 105 dB

Distortion < 0.005 % (LINE)

Channels EQ/ISO

3 band

EQ/ISO Range

Built-in, switchable 3-band equaliser: -26 dB ~ +6 dB / 3-band isolator: -? ~ +6 dB

Performance Control

Channels 4

Sound Color FX

Dub Echo

Filter

Noise

Sweep

Beat FX

Delay

Echo

Flanger

Helix

Ping Pong

Pitch

Spiral

Reverb

Roll

Trans

Vinyl Brake

FX Frequency

 

Terminals

Inputs

4 PHONO (RCA)

4 LINE/LINE (RCA)

1 MIC (XLR & 1/4 inch TRS Jack)

Send/Return

1 SEND (1/4-inch TS jack)

1 RETURN (1/4-inch TS jack)

USB

1 USB B port + 1 USB A port

Outputs

2 MASTER (XLR, RCA)

1 BOOTH (1/4 inch TRS Jack)

2 HEADPHONE MONITOR (1/4 inch Stereo Phone Jack, 3.5mm Stereo mini-jack)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie