• PioneerDJ DJM-S7 2 kanałowy scratch mikser

Symbol: DJM-S7
Brak towaru
7499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201242228

Nowy 2-kanałowy mikser typu „battle” pozwala swobodnie dostosować konfigurację i sprawia, że każdy występ może mieć swój własny niepowtarzalny styl. Jednostka umożliwia bezpłatne korzystanie z aplikacji Serato DJ Pro i jest to urządzenie typu Hardware Unlock dla aplikacji rekordbox, więc funkcji estradowych można używać w obu tych aplikacjach.

 

 

 

Kluczowe cechy:

Magvel Fader Pro

Zwiększyliśmy czułość crossfadera Magvel Fader Pro, a sztywność wałka montażowego pokrętła w pionie o 30 procent, co sprawia, że można scratchować jeszcze pewniej.

 

Duże pady

Każdy kanał obejmuje 8 dużych padów, w które możesz łatwo stukać, gdy chcesz gwałtownie aktywować Hot Cues i sample. W niezależnych trybach konsoli można używać równocześnie 2 różnych funkcji — po jednej dla zestawu konsoli każdego kanału.

 

Duże przełączniki efektów

Modyfikuj dźwięki na bieżąco, dodając efekty za pomocą dużych przełączników. DJM-S7 obejmuje wszystkie 22 wbudowane efekty rytmiczne z DJM-S11, które pozwalają puścić wodze fantazji, jak również efekty oprogramowania w aplikacjach Serato DJ Pro i rekordbox. 6 efektów przypisanych do przycisków FX Select można łatwo przełączać, a nazwę i wartość rytmu używanego można sprawdzać na bieżąco na wyświetlaczu OLED.

 

Wejście Bluetooth: 

Bezprzewodowe dodawanie do wykonania dźwięku z telefonu

Aby przesyłać dźwięk bezpośrednio do zestawu, wystarczy sparować telefon z DJM-S7 za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Istnieje możliwość odtwarzania pętli do scratchowania, lub użycia aplikacji muzycznej do odtworzenia utworu, który wybierze osoba z widowni. Można też mieć po prostu podłączone urządzenie przenośne, którego będzie można użyć jako urządzenia zapasowego w przypadku wystąpienia awarii laptopa. Dźwięk można odtwarzać bezpośrednio przez wyjście główne lub przez któryś z kanałów i wyregulować poziom.

 

Loop MIDI: 

Automatyczne sterowanie funkcjami oprogramowania didżejskiego za pomocą przełączników efektów. Ta funkcja w sektorze efektów DJM-S7 służy do regulacji różnych funkcji oprogramowania didżejskiego przez wielokrotne wysyłanie do oprogramowania sygnału MIDI w stałym cyklu rytmicznym. Funkcje obejmujące Hot Cue, sampler i key shift-up są wstępnie przypisane do przycisków FX Select, więc można od razu zacząć korzystać z funkcji Loop MIDI bez konieczności wcześniejszego przypisania funkcji.

 

Inne Funkcje:

Wbudowany hub USB

Podłącz swoje kontrolery DJ i inne urządzenia – w tym wybrane modele innych marek – do podwójnych portów USB-A, aby móc ich używać.

 

Serato DJ Pro

Podłącz komputer PC/Mac, aby mieć możliwość korzystania z Serato DJ Pro (mikser odblokowuje oprogramowanie bezpłatnie). Używaj dedykowanych przycisków, aby aktywować efekty i zaawansowane funkcje Serato, takie jak Beat Jump, Slip i Quantize.

 

Pitch 'n Time DJ

Pakiet zawiera voucher Serato DJ Pro Expansion Pack (Pitch 'n Time DJ). Używaj funkcji Pitch Play, Key Shift, itd. Mikser umożliwia również mapowanie MIDI.

 

Kontroler MIDI

Urządzenie umożliwia pełne przypisywanie do MIDI przez USB. Wysyłaj informacje dotyczące sterowania na urządzenia zewnętrzne i używaj miksera jako kontrolera MIDI.

 

Serato DVS

Używaj Serato DVS do sterowania i skreczowania za pomocą CDJ-ów lub gramofonów.

 

rekordbox

Podłącz swój komputer PC/Mac, aby za darmo odblokować tryb występów (Performance) rekordbox i używać trybu DVS z dedykowanym winylem kontrolnym (dostępnym osobno).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie