• PioneerDJ REV7 dla Serato DJ Pro - kontroler DJ

Symbol: DDJREV7
Brak towaru
9959.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201242433

Seria DDJ-REV to nowa gama kontrolerów DJ z układami, które emulują profesjonalny mikser DJM-S + konfiguracja gramofonu PLX, w tym wyspecjalizowane funkcje dla DJ-ów w otwartym formacie i scratch. Po raz pierwszy w kontrolerze Pioneer DJ suwaki tempa zostały przesunięte do górnej części sekcji decku i obrócone poziomo, aby naśladować gramofony PLX ustawione w konfiguracji bitewnej. Performance Pads zostały umieszczone w sekcji miksera wraz z łopatkami Lever FX, dokładnie tam, gdzie znajdują się w mikserach serii DJM-S, umożliwiając energiczną zmianę dźwięku podczas występów.

 


 

Jeśli szukasz przenośnego zestawu, który wiernie emuluje analogowe gramofony i mikser, DDJ-REV7 jest idealny do występów na imprezach i miejscach. Jego 7-calowe, Pokryte powłoką podobną do płyty winylowej tarcze JOG są zmotoryzowane i zapewniają świetnie czucie podczas skreczowania. Możesz poeksperymentować, aby znaleźć idealny poziom momentu obrotowego i tarcia dzięki konfigurowalnym ustawieniom i dwóm arkuszom poślizgu zawartym w każdym decku. Akrylowa płyta górna jest specjalnie wykończona, i sprawia wrażenie jakby była prawdziwą płytą winylową, a przy wirowaniu, łatwo łapie opuszki palców, gdy jej dotkniesz. Co więcej, dzięki 3,5-calowym wyświetlaczom w tarczach Jog możesz mieć oko na istotne informacje, takie jak przebiegi, Hot Cues i pozycje odtwarzania. Możesz łatwo przełączać tryby, aby dostosować to, co pokazują, a ponieważ wyświetlacze mają wielokierunkowe kąty widzenia, zobaczysz wszystko wyraźnie – niezależnie od kąta patrzenia. Dodatkowo, dzięki solidnemu MAGVEL FADER PRO, możesz cieszyć się gładką, dokładną reakcją podczas skreczowania.

 

Kiedy jesteś w trakcie skomplikowanej procedury skreczowania i chcesz wyzwolić sampel, możesz łatwo nacisnąć jeden z przycisków Instant Scratch na DDJ-REV7, aby wyzwolić jeden z 4 oryginalnych dźwięków. Wszystkie są wbudowane w kontroler, co oznacza, że ​​są zawsze dostępne za naciśnięciem jednego przycisku i nie musisz nawet podłączać laptopa, aby z nich korzystać. Jeśli chcesz upuścić własne próbki w swoich setach, załaduj je do Scratch Bank w Serato DJ Pro i możesz je odtwarzać, kiedy tylko chcesz – nawet jeśli są to pełne utwory – dotykając Performance Pads. Chcesz urozmaicić swoje utwory efektami? DDJ-REV7 zawiera 22 Beat FX, w tym 3 zupełnie nowe, dzięki czemu możesz wykazać się kreatywnością, budować dramaturgię i dodawać tekstury do swoich występów. Dostępnych jest również 5 popularnych efektów dźwiękowych kolorów. A dzięki zaawansowanym komponentom audio, urządzenie zapewnia najwyższy poziom jakości dźwięku w całej gamie kontrolerów Pioneer DJ.

 

Aby używać DDJ-REV7 z Serato DJ Pro, zaktualizuj oprogramowanie do najnowszej wersji i użyj dołączonego kuponu na Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, aby odblokować tę funkcję.

 

Ekskluzywna oferta na premierę: Ciesz się 3 miesiącami TIDAL HiFi za darmo

Przesyłanie strumieniowe za pomocą TIDAL w Serato DJ Pro zapewnia dostęp do nieskończonej biblioteki muzycznej na najwyższym dostępnym poziomie jakości dźwięku. Dzięki tej ograniczonej czasowo ofercie startowej DJ-e otrzymają unikalny kod ważny przez 3 bezpłatne miesiące TIDAL HiFi po pierwszym podłączeniu DDJ-REV7 do Serato DJ Pro.

 

TARCZA JOG: regulacja oporu

Akrylowa płyta górna ma wykończenie przypominające winyl, co poprawia przyczepność podczas przekręcania palcami. Istnieje również możliwość ustawienia niskiego i wysokiego momentu obrotowego oraz korzystania z dwóch dołączonych podkładek dołączonych wewnątrz każdego decka, aby uzyskać preferowane tarcie. Możesz w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy prędkością obrotową 33⅓ lub 45 RPM i korzystać z funkcji Stop Time, aby dostosować czas, po jakim muzyka się wyłączy po wciśnięciu pauzy. Możesz sprawić, że zatrzyma się natychmiast lub będzie zwalniać stopniowo, tak jak po wyłączeniu zasilania na analogowym decku.. 

 

 

Wyświetlacze na kołach jog: nie trać z oczu najważniejszych informacji

Po środku każdego z kół jog znajduje się 3,5-calowy wyświetlacz LCD oferujący ważne informacje na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu rzadziej musisz przenosić wzrok z decków na laptopa. Znakomity kąt widzenia pozwala dostrzec wyświetlane informacje z dowolnego miejsca. Można też w dowolnym momencie wyłączyć cyfrowy znacznik wskazujący pozycję odtwarzania. Ewentualnie możesz oznaczyć każde koło jog za pomocą dołączonych naklejek, jeśli wolisz tę metodę od znacznika cyfrowego.

    • Waveform mode

Możesz zobaczyć ogólny przebieg ścieżki na danym decku oraz zestawione ze sobą szczegółowe przebiegi ścieżek na obu deckach, co pomoże Ci w dokonywaniu szybkich, intuicyjnych korekt. Możesz również sprawdzić liczbę uderzeń na minutę (BPM), prędkość odtwarzania (tempo), pozostały lub upływający czas, cyfrowy wskaźnik pozycji odtwarzania (który możesz wyłączyć), oraz liczbę beatów w pętli, gdy ją odtwarzasz.

    • Virtual Deck mode

Wyświetlanie wirtualnego decka Serato DJ Pro oraz liczby beatów do następnego punktu Hot Cue..

 

    • Artwork display

Wyświetlanie okładki odtwarzanego utworu.

 

    • DJ Logo display

Wyświetlaj własne logo lub ulubiony obraz na każdym z decków po skorzystaniu z programu Image Transfer Tool na PC-ta/maca, aby załadować je na DDJ-REV7.

 

 

Instant Scratch: Szybko odpalaj sample za pomocą dedykowanych przycisków

W DDJ-REV7 znajdziesz 4 oryginalne sample dźwięków skreczowania, które można uruchomić, naciskając odpowiednie przyciski sprzętowe. Ponieważ te dźwięki są zapisane na urządzeniu, możesz je odpalić w dowolnym momencie – nawet jeśli kontroler nie jest podłączony do laptopa. Jeśli chcesz użyć własnych sampli w swoim secie, możesz natychmiast załadować sample dzięków skreczowania z 4 banków przypisanych w Serato DJ Pro za pomocą funkcji Scratch Bank. 

 

 

MAGVEL FADER PRO: Swobodnie skreczowanie

Skreczuj w świetnym stylu i bez obaw dzięki MAGVEL FADER PRO. Oprócz solidnego wykonania można go dostosować za pomocą różnych ustawień, aby znaleźć odpowiedni dla siebie styl.

 

22 wbudowane efekty Beat FX włącznie z 3 nowymi dodatkami: Dynamicznie zmieniaj dźwięk swoich utworów

Zwiększaj dramatyzm przejść między utworami dzięki trzem zupełnie nowym efektom Beat FX. W sumie dostępnych jest 22 efektów Beat FX, które można uruchomić za pomocą specjalnych elementów sterujących (nowe efekty Beat FX: Duck Down, Fill Out i Helix Out).

 

Można także przesunąć dźwignie efektów w dół i przytrzymać je, aby uruchamiać efekty z Serato DJ Pro w krótkich seriach lub przesunąć dźwignie w górę, aby zablokować efekty, zwalniając ręce do skreczowania lub przeglądania utworów:

    • Duck Down: Efekt polegający na powtarzaniu i tłumieniu dźwięku przy jednoczesnym obniżaniu jego wysokości.

    • Fill Out: Efekt polegający na powtarzaniu brzmienia ze zmieniającym się rytmem oraz tłumieniu go z użyciem echa.

    • Helix Out: Efekt polegający na próbkowaniu dźwięku wejściowego i wielokrotnym ściszaniu go (jak reverb) przy jednoczesnym zwiększaniu prędkości odtwarzania i wysokości dźwięku.

 

Możesz także pociągnąć dźwignie efektów w dół i przytrzymać je, aby zastosować efekty z Serato DJ Pro w krótkich seriach lub popchnąć je w górę, aby zablokować efekty i zwolnić ręce do skreczowania lub przeglądania utworów. Natychmiast wyzwalaj efekty zapisane w 4 bankach efektów i edytuj je za pomocą narzędzia Setting Utility na komputerze PC/Mac. Podczas korzystania z jednego z tych efektów możesz również uruchomić do 6 kolejnych z Serato DJ Pro. DDJ-REV7 ma również 5 popularnych efektów Sound Color FX do eksperymentowania..

 

 

Zaawansowana konstrukcja audio: ciesz się dźwiękiem wysokiej jakości

Dzięki konwerterowi cyfrowo-analogowemu firmy ESS Technologies i udoskonaleniom konstrukcji audio, DDJ-REV7 osiąga najwyższą jakość dźwięku spośród wszystkich kontrolerów Pioneer DJ. Nawet niepożądany hałas, który jest często tworzony przez wbudowane zasilacze, został zredukowany, aby zapewnić czystsze wrażenia dźwiękowe.

 

Kompatybilność Plug and Play z Serato DJ Pro: Ciesz się darmowym korzystaniem z oprogramowania

Po pobraniu Serato DJ Pro na komputer PC/Mac możesz po prostu podłączyć DDJ-REV7 za pomocą dostarczonego kabla USB i rozpocząć DJing. Ciesz się dotykową kontrolą różnych funkcji i efektów w oprogramowaniu, manipulując przyciskami, pokrętłami, suwakami i pokrętłami jog na kontrolerze. Dołączony jest kupon na pakiet Serato Pitch 'n Time DJ Expansion Pack, który umożliwia zmianę klawiszy i synchronizację klawiszy z doskonałą jakością dźwięku. 

Przenośny, wyrafinowany design: Zabierz swoje występy w dowolne miejsce

DDJ-REV7 jest solidny i wytrzymały, a jednocześnie wystarczająco lekki, aby chwycić za uchwyty na podwoziu i przenieść na następny koncert. Kontrastujące matowe wykończenie i linia włosków w różnych sekcjach aluminiowej płyty górnej tworzą rozróżnienie między sekcjami talerza i miksera, dzięki czemu układ wygląda jak tradycyjny zestaw 2 x gramofon + mikser, podczas gdy wyświetlacze On Jog naśladują etykietę na środku winylu nagrywać.

 

 

Inne funkcje

    • Silent Cue: Włącz opcję Silent Cue i unikaj przyspieszania muzyki, gdy talerz zaczyna się obracać. Po prostu wybierz punkt Hot Cue, a następnie wciśnij przycisk odtwarzania na decku, a rezultat będzie taki sam jak podczas wybrania punktu kontrolnego na odtwarzaczu DJ-skim

 

    • Smooth Echo: Przypisz efekt Smooth Echo do wybranego elementu sterującego, np. suwaka lub pada. Następnie, gdy włączysz efekt Smooth Echo specjalnym przyciskiem, echo zostanie uruchomione, gdy tylko przesuniesz odpowiedni element sterujący.

 

 

DANE TECHNICZNE

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie