• PioneerDJ VM-50 Monitor aktywny 5"

Symbol: VM-50
Brak towaru
849.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru
EAN 4573201242259

VM-50 Monitor aktywny 5" (czarny)

 

Monitor VM-50 generuje czysty dźwięk z szybko narastającym, mocnym basem. Głośnik można dostroić w taki sposób, aby pasował do charakterystyki każdego pomieszczenia, dzięki czemu idealnie nada się on zarówno do odtwarzania klubowych brzmień za konsoletą didżeja, jak i zapewni płaską charakterystykę częstotliwościową podczas tworzenia muzyki w domu lub profesjonalnym studiu.

 

KLUCZOWE CECHY

Czysty dźwięk o niskim poziomie zniekształceń z szybko narastającym basem: Odtwarzanie dźwięku w klubowym stylu 

 

Wysokiej jakości komponenty

Aby zagwarantować szerokie pasmo odtwarzania dźwięku każdy głośnik z serii VM został wyposażony w wzmacniacz klasy D z procesorem DSP o częstotliwości próbkowania 96 kHz. Jego wysokie parametry pracy zapewniają niski poziom zniekształceń i dynamiczny dźwięk. Sztywna aluminiowa przednia ścianka o grubości 4 mm dodatkowo tłumi pogłosy i drgania, zapewniając dźwięk autentyczny dla oryginalnego źródła.

 

Membrany głośnika niskotonowego z włókna aramidowego i akcelerator basów Vortex

Membrany głośnika niskotonowego z włókna aramidowego zapewniają wyjątkowe uderzenie, którego doświadczysz w zakresie basów oraz niskich i średnich częstotliwości. Nowo opracowane membrany są o 30 procent lżejsze niż konwencjonalne membrany aramidowe wyściełane papierem, dzięki czemu są one mocniejsze i zapewniają większą głębię dźwięku. Akcelerator basów Vortex gwarantuje, że dźwięk niższej jakości jest zwarty i wolny od niepożądanych drgań, ponieważ żebra w porcie bas refleks umożliwiają swobodny przepływ powietrza z głośnika, zapewniając czysty dźwięk.

 

Tuba stałokierunkowa

Dźwięki o średnich i wysokich częstotliwościach są generowane dynamicznie dzięki tubie stałokierunkowej, która również tworzy szeroką, jednolitą przestrzeń odsłuchową. Kształt tuby i krawędź głośnika niskotonowego są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby płaska częstotliwość odtwarzania była bez problemu przekierowywana do głośnika wysokotonowego, pozwalając na uzyskanie naturalnego dźwięku.

 

Kontrola procesora DSP

Wszystkie głośniki z serii VM charakteryzują się płaskim dźwiękiem, aby zapewnić naturalne brzmienie muzyki. W celu ułatwienia ustawienia wyjścia i znalezienia dźwięku idealnie pasującego do Twojego pomieszczenia każdy głośnik posiada możliwość ustawienia procesora DSP. Na tylnym panelu znajdują się 2 gałki: Low EQ i High EQ. Nawet nie mając ich w zasięgu wzroku możesz ustawiać je intuicyjnie w 4 różnych pozycjach, co daje 16 łatwych do zastosowania ustawień EQ,. Wybierz ustawienie, które brzmi najlepiej za konsoletą didżeja lub przy produkcji muzyki w domu lub studiu, w zależności od kształtu, wielkości i materiałów pomieszczenia.

 

Odświeżony, profesjonalny wygląd

Zupełnie nowy wygląd sześciokątnej aluminiowej ścianki przedniej zapewnia efekt świeżości, a także lepszą jakość dźwięku oraz wytrzymałość. Redukuje niepożądane wibracje, zmniejszając poziom zniekształceń, a osłona ochronna głośnika wysokotonowego pozwala zmniejszyć ryzyko uszkodzenia membrany wysokich częstotliwości. Szczotkowana powierzchnia pokryta wykończeniem Alumite zapewnia głośnikom profesjonalny wygląd pasujący do urządzeń z serii Pioneer DJ.

 

Najważniejsze funkcje

Typ: Dwudrożny głośnik aktywny Bi-amp

Głośnik wysokotonowy

1" (25 mm) z miękką jedwabną kopułką

Woofer

5.25" (133 mm) z aramidowym stożkiem

Automatyczny tryb czuwania

tak

 

Co jest w pudełku

VM-50 x 1 (nie są sprzedawane jako para)

Kabel zasilający x 1

Podkładki pod nóżki × 1 (4 szt. / 1 arkusz)

Środki ostrożności dotyczące użytkowania

Instrukcja obsługi

Gwarancja (dla niektórych regionów)

 

Specyfikacje

Zakres częstotliwości

od 40 Hz do 36 kHz Hz

Maksymalne ciśnienie akustyczne

107 dB

Szerokość

198 mm

Wysokość

300 mm

Głębokość

265 mm

Ciężar

5,5 kg

Zasilanie

AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz

Wyjście wzmacniacza

Klasa D z DSP 96 kHz

LF: 30 W / 4 Ω

HF: 30 W / 4 Ω

Impedancja

10 kΩ

Wysoki korektor

4 programy do wyboru

Niski korektor

4 programy do wyboru

Częstotliwość rozgraniczania

3 kHz

Obudowa

Bas refleks

Materiał obudowy

Laminat winylowy MDF

Materiał płyty rezonansowej

HIPS z płytą aluminiową o grubości 4 mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie