• dBTechnologies DVX DM15 - aktywny monitor sceniczny

Symbol: DVX DM 15
Brak towaru
7269.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomat przedpłata 11.99
Dostępność Brak towaru

dBTechnologies DVX DM15 - aktywny monitor sceniczny systemu DVX. Moc 750 W. DVX DM15 jest niskoprofilowym monitorem scenicznym. Ten bardzo dyskretny grający z wielką siłą monitor  predestynuje do bycia mistrzem w aplikacjach wymagających mocnego dołu i to bez dodatkowych subwooferów.

Wysokowydajny neodymowy woofer 15” RCF® zestawiono z neodymowym driverem kompresyjnym 1,4” RCF® połączonym z aluminiową tubą o stałej kierunkowości. Dzięki takiemu zestawowi, odwzorowuje on bez trudu pełny zakres częstotliwości. Szczególnie dobrze radzi sobie z przetwarzaniem mowy, która  jeszcze nigdy jeszcze nie była tak wierna i selektywna. Dzięki wysokowydajnym, cyfrowym wzmacniaczom mocy digipro® pracującym w konfiguracji bi-amp, DVX DM15 oferuje wydajność, która zwraca na siebie uwagę.

Oferuje wystarczająco dużo mocy by sprostać wymaganiom średnich i dużych scen. Wbudowany procesor DSP zarządza całym systemem, służąc jako aktywny equalizer, aktywny krosower z możliwością wyrównania fazy i czasu. Procesor DSP zaopatrzono w przełączalne presety dostosowujące wydajność monitora do sytuacji.

Obudowę wykonano z wytrzymałej, wielowarstwowej sklejki i pokryto wytrzymałym, czarnym lakierem. Może ona być ustawiana pod dwoma kątami. Jest ona również wyposażona w gniazdo, umożliwiające osadzenie DVX DM15 na statywie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie